Úřady přiznali, že miliony "onkologických" pacientů rakovinu vůbec nemají

4.2
(47)

Dalibor , 05. 12. 2019

Pro několika lety "diagnostikovali" mé blízké přítelkyni duktální karcinom in situ (DCIS), příhodně označován za ranou formu rakoviny prsu.

Nezvolila si však ani chemoterapii ani ozařování a namísto těchto drastických terapií absolvovala mnoho alternativních léčebných postupů.

Nakonec jí namluvili, že ji dá do pořádku dvojitá mastektomie (odříznutí prsů). Při zákroku však zapomněli na několik mléčných kanálů, načež se jí začala v dvojnásobné míře šířit skutečná rakovina.

Onkologové své pacienty často o diagnóze lžou

Ukazuje se, že jí od začátku lhali podobně jako milionům jiných, kteří věří svým obíleným hrobkám vydávajícím se za lékařských bohů. A takový je pracovní postup rakovinového průmyslu.

Pro zachování financování masivních marketingových kampaní, provizí, platů, "výzkumu", networkingu a množství konferencí musí udržovat zdání "hledání léku", aby peníze na rakovinu hladce proudily.

Ukazuje se však, že mnozí, kterým diagnostikují rakovinu, rakovinu vůbec nemají .

Vlastně to přiznal americký Národní institut pro výzkum rakoviny, který s rozpočtem ve výši 4,5 miliardy dolarů jen udržuje lži a devastace léčbu (chemoterapie plus radioterapie).

Stránka Greenmed.info.com uvádí:

"Ještě v roce 2012 Národní institut pro výzkum rakoviny svolal panel expertů k posouzení problému nesprávného zařazení rakoviny a následné špatné diagnostiky a léčby.

Výsledkem byla rozhodnutí o tom, že milionům lidí byla chybně stanovena diagnóza'rakovina' prsu, prostaty, štítné žlázy a plic, přičemž ve skutečnosti byl jejich stav pravděpodobně neškodný a měl být označen jako'nebolestivé či benigní výrůstky epiteliální pôvodu'.

Nikdo nevydal žádná omluva. Nepsali o tom žádné velké média. A co bylo ještě důležitější, nedošlo k žádné radikální změně v zavedené praxi diagnózy, prevence či léčby rakoviny ... "

V podstatě šmahem ruky řadě celosvětové populace, která se domnívala, že má'smrtiacu rakovinu' a následně na ni byla léčena, řekli: Och ... zmýlili jsme se. Vlastně jste rakovinu nikdy neměli.

Zamyslíme se nad tím

Na chvíli se nad tím zamysleme, aby nám to docela došlo. Milionům lidem diagnostikovali rakovinu, která rakovinou nikdy nebyla. Miliony uvěřili tomu, že chemoterapie a ozařování zabijí to, co nebylo rakovinou.

Rakovinový průmysl shrabala peníze, zatímco lidé trpěli fyzickým, duševním a emocionálním stresem.

A vy, milí čtenáři, jste toto o Národním institutu pro výzkum rakovinu (NCI) v roce 2012 možná nikdy neslyšeli.

Nic se nezměnilo, ačkoli NCI tvrdí:

"Míra nových případů rakoviny v USA od roku 1999 celkově klesá, a celková míra úmrtí na rakovinu klesá již více než desetiletí."

Zní to jako mlžení.

Zdravotnický reportér, Mike Adams, to tvrdí už celá léta, jako například v této zprávě z Natural News:

"Vědci potvrdili, že desítky milionů lidí, kterým byla podvodnice onkology diagnostikována 'rakovina' - a kteří byli strachem dohnán k medicínsky nepodložené, ale extrémně ziskové léčbě chemoterapií - rozhodně žádný život ohrožující stav nikdy neměli.

Slovo '"rakovina" často evokuje strašáka neúprosného smrtícího procesu. Rakoviny jsou však heterogenní a mohou se vyvíjet mnoha cestami, z nichž ne všechny směřují k metastázám a smrti.

Patří k nim i nebolestivé onemocnění, které během pacientova života nezpůsobuje žádnou škodu, uvádí abstrakt z zveřejněné studie s názvem, Nesprávná diagnóza a léčba rakoviny. Příležitost ke zlepšení '. "

 

Článek dále vysvětluje, že mnoho tkáňových lézí v lidské biologii je diagnostikováno děsivě znějícím názvem "rakovina" i tehdy, kdyby nevedly k žádným skutečným škodám v těle, ačkoli by zůstaly neléčené.

závěr

Udržet se zdravý v toxickém světě není snadné, ale dá se to.

Naslouchejte svému tělu, jezte výživnou stravu, pijte hodně čisté vody. A hlavně nevěřte rakovinnému průmyslu. Nemusíte být jeho obětí.