Učitelka ve školce s koronavirus: Průběh její vyšetření vám vyrazí dech!

0
(0)

Dalibor , 18. 03. 2020

Pojem koronavirus se stal hlavou tématem většiny slovenská i zahraničních médií. Během dvou měsíců se vytvořila globální panika obřích rozměrů, jaká tu nebyla už celá desetiletí. Češi se na situaci přihlížejí o to horší, že v naší zemi počet infikovaných pacientů každým dnem stále roste. Příběh učitelky z mateřské školy je však natolik šokující, že ho s klidem dokáže strávit jen málokterý člověk.


Pravděpodobně nikomu z vás neušel fakt, že v Česku bylo potvrzených několik případů nákazy novým virem pocházejícím z Asie.

Onemocnění se šíří nekontrolovatelnou rychlostí, ale přední představitelé našeho státu občany neustále ujišťují o tom, že zdravotnický personál i úřady jsou na epidemii plně připraveny.

 

Příbuzní nakažené dětské pedagožky měly totiž vyzradit nanejvýš znepokojivé okolnosti jejího vyšetření.

Paní učitelka měla nakazit na oslavě, po níž několik lidí z Rakouska i Čech zůstalo v karanténě s pozitivními krevními výsledky.

 

Když si uvědomila, že by i ona samotná mohla čelit viru, okamžitě se nahlásila příslušnému úřadu a požádala o urgentní lékařskou péči s cílem zabránit dalšímu šíření nemoci.

 

Členové její rodiny však vypověděli, že na dotyčnou čekala ze strany kompetentních pořádně nemilá odezva.

Jsme na koronavirus skutečně připraveni ?!


,, Vyšetření se musela doslova domáhat. Zlehčovali její příznaky i výšku teploty, musela jejich uprosit. Na vyšetření se musela dovézt po vlastní ose, neboť sanitku odmítli poslat! Prý je jen par speciální. Paní učitelka neřídí, ale je zodpovědná a tak věděla, že jít MHD nemůže, tak se rozhodla zavolat si taxi. Samozřejmě si dala roušku. Namísto krve její vyšetření dělali stěrů, i když takto se na výsledky čeká déle, "tvrdí ucitelcinym rodina.

,, Po zmíněném vyšetření ji poslali domů opět po vlastní ose. Její zkušenost ukazuje, že Česko vůbec není připraveno a kompetentní k tomu přistupují nebezpečně laxně! " uvádí se dále v děsivém svědectví o případu ženy, která je tohoto času již hospitalizována v nemocnici. Celá situace je o to zarážející, že premiér v nedávném speciálním projevu vyzýval lidi k tomu, aby se při podezření na onemocnění nepohnuli z domu, ale ihned si přivolali sanitku, která by měla každého potenciálního pacienta vyzvednout!