Účinný lék na nadýmání

0
(0)

Dalibor , 24. 10. 2022

Ačkoli nadýmání a plynatost jsou ve většině případů důsledkem nesprávného životního stylu, nemusí být jedinou příčinou.

Není nic horšího, než když si nemůžete zapnout své oblíbené džíny. Ale nebojte se, nemusí za tím být nutně obezita - možná jsme jen nafouklí.

Dehydratace je častá příčina

V mnoha případech je příčinou tohoto pocitu nedostatečné pití tekutin. V důsledku dehydratace se zpomalují metabolické procesy a často dochází k zácpě, což vede ke zvýšené tvorbě plynů. Nejlepší formou hydratace je neperlivá voda, protože sycené nápoje mohou způsobovat nadýmání kvůli plynům, které obsahují.

Patogen Helicobacter pylori často způsobuje infekce a záněty žaludku a střev. Odhaduje se, že dvě třetiny světové populace pravidelně trpí tímto nadýmáním břicha, které je většinou způsobeno nekvalitními potravinami a pitnou vodou. Pokud se nemoc neléčí, může se později vyvinout v žaludeční vředy, které jsou dnes považovány za závažné onemocnění.

Co potřebujete vědět?

Helicobacter pylori často způsobuje nadýmání, pálení žáhy, reflux, zácpu a průjem. Lidé, kteří chtějí zhubnout, se snaží shodit několik kilogramů, ale abnormality způsobené bakteriemi to znemožňují. To je další důležité znamení, že jsme se mohli nakazit obávanou bakterií.

Existuje účinný domácí prostředek, který vám pomůže zbavit se bakterií, takže se můžete zbavit nepříjemného nadýmání a účinněji bojovat s kilogramy.

Ingredience:

  • 1 citron
  • 1 kus okurky
  • 1 lžíce nastrouhaného čerstvého zázvoru
  • 1 polévková lžíce šťávy z aloe vera
  • špetka koriandru nebo zelené petrželky
  • ½ sklenice vody

Příprava:

Ingredience smíchejte a bylinný nápoj vypijte čerstvý. Okurka a šťáva z aloe vera pomáhají spalovat tuky, zelený koriandr nebo petržel obsahuje mnoho antioxidantů. Zázvor upravuje trávení a zmírňuje zácpu a citronová šťáva detoxikuje organismus.

Zdroj: tudasfaja.com