Tyto tři potraviny potřebujete pro zázračnou šťávu na kompletní vyčištění vašeho trávicího systému.

0
(0)

Dalibor , 12. 01. 2020

Zázvor

Zázvor je surovina s velmi zajímavou chutí (ne každému může chutnat) a skvělými účinky. Využívá se už století na různá onemocnění a stavy, jako je například nachlazení, artritida, migrény, vysoký krevní tlak, zánět hrdla, žaludeční nevolnost a jiné zdravotní problémy.

Zázvor tvoří velmi důležitou část tohoto nápoje, protože podporuje trávení, absorpci živin, zbavuje člověka zácpy a nafukování tím, že zvyšuje svalovou aktivitu v trávicím traktu.

Citron

Citrusové ovoce je bohaté na vitamin C, mají skvělé antioxidační vlastnosti a dodávají tělu mnohé enzymy a minerály. Jsou to právě citrony, které jsou perfektní pro tělo v stimulování trávení, zejména pokud je jejich šťáva smíchaná s teplou vodou, tehdy takový roztok "reguluje žaludeční kyseliny, podporuje trávení a zmírňují zdravotní stavy jako je pálení žáhy, nadýmání," atd.

Jablko

Jablka obsahují kvantum vláknin (velké množství je právě ve slupce!) Které podporují správný a zdravý trávicí systém. Rozpustné vlákniny je v jablkách habaděj a její velké množství nám pomůže ve snížení úrovni cholesterolu v krvi, snížení absorpce sacharidů z jídel a pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi.

Recept:

• ½ sklenice organického, čistého jablečného džusu (jablečné šťávy)

• 2 lžíce čerstvě vymačkané šťávy z organických citronů

• 1 čajová lžička organické zázvorové šťávy

• ½ čajové lžičky mořské soli

• ½ sklenice vlažné, kvalitní vody


Příprava:


Všechny ingredience vlijte do skleněného džbánu a pořádně zamíchejte

Pijte jeden velký pohár ráno, na lačný žaludek. Další 2 velké sklenice vypijte v době oběda. První během oběda, druhý po obědě. Další 2 velké sklenice byste měli vypít večer, o 18-té až 19-té hodině.

👍 Tento návod je užitečný