Tyto fráze umí otřást mužským sebevědomím. Ubližujete tím své polovičce a přitom o tom ani nemusíte vědět.

0
(0)

Dalibor , 01. 05. 2020

Ženy musí opatrněji zacházet se slovy, protože muži reagují na všechno. Náhodně vypuštěné fráze a věty mohou otřást mužským sebevědomím. Existuje spousta vět, které ženy často opakují aniž věděli, že ubližují své milované polovičce. Útočné fráze, které muži jen tak lehce nevědí strávit: 

"Mohl sis to sám domyslet!"
A jak? Není telepat, je to muž. Není třeba požadovat nemožné. Ženy mužům ušetří spoustu času a nervů, pokud se naučí přímo říct, co potřebují a co chtějí.

"Dobře, příště to raději udělám sama."

Když tuto frázi vyslovíte, pak už opravdu budete muset dělat všechno samy. Totálně zabijete mužovy sebevědomí a přesvědčíte ho o tom, že je neschopný.

"Musíme si promluvit."
Fráze, která je opravdu alarmující a raději se jí snažte zcela vyhnout. Namísto toho se rovnou s mužem promluvte, klidně mu řekněte v čem je problém.

"Ukliď si za sebou! Nejsem tvoje máma. "

Není to zrovna nejlepší způsob, jak přimět muže uklízet. Vynechejte tuto frázi a místo toho mu naznačte, že by neměl čekat, že vy všechno uděláte za něj.

"Buď muž!"

A kdo pak je, pokud ne muž? Znamená tato fráze, že pochybujete o jeho mužnosti a devalvovat ji? Když ji muž uslyší, uvědomí si, že je muž, živitel rodiny a ochránce, ale vy to v něm nevidíte.

"Proč pořád chodíš ven s přáteli, když máš mě?"

Skutečnost, že si vás vzal za ženu nebo že žije s vámi neznamená, že by měl zapomenout na jiné lidi. I on má své přátele, práci a záliby. Je možné, že čím více zákazů vytvoříte, tím méně vás bude milovat.

"Myslíš, že je pěkná?"
Co mají muži odpovědět, aby ženu nerozčilily? Buď zalžou nebo řeknou, že je pěkná a jejich přítelkyně / manželka se rozzlobí. Taková otázka poukazuje na vaši nejistotu.

"Och, jak si přibral!"

Nejen ženy jsou citlivé na připomínky týkající se postavy a vzhledu, ale i muži. Lepší je začít s ním sportovat nebo vařit zdravé jídlo. Vyhněte se nepříjemným frázím týkajícím se postavy

Pokud chcete mít zdravý vztah, snažte se tímto frázím vyhýbat. Ani vám by se nelíbilo, kdyby vám váš muž říkal něco podobného.