Týdenní plán: Jak nastartovat hubnutí v problémových partiích?

0
(0)

Dalibor , 04. 05. 2021

Tajemství této stravy je jednoduché a zároveň si dopřejete jídla výživná, která vám dodají energii a nebudou se vám ukládat do tuků. Pokud potřebujete urychleně začít hubnout, bude tento plán pro vaše tělo ideální. Během této diety nepocítíte hlad - naopak, během diety podpoříte metabolismus, doplníte důležité živiny a začnete hubnout. Pokud ale chcete dlouhodobé výsledky, měli byste se plánu držet co nejdelší dobu. Samozřejmostí plánu je i zvýšená aktivita, protože bez té to jistojistě nepůjde. Nemusíte se dřít v posilovně, stačí, když každý den budete chodit. Vyzkoušejte tuto jednoduchou změnu a dostaňte se na vaši vysněnou váhu.  

Týdenní plán, jak začít hubnout

Již po týdnu můžete vidět výsledky, takže pokud jste pevně rozhodnuti hubnout, vrhněte se na to. První den bude ovocný. Během prvního dne konzumujte jakékoliv ovoce, které máte rádi. Dopřejte si více druhů, aby vaše chuťové buňky byly uchlácholené. Doporučujeme si dopřát větší množství melounu, banánů, ale i jablek, borůvek a malin.

Druhý den je zeleninový

Druhý den si dopřejte zeleninu. Například brokolici, mrkev, pastinák a jinou zeleninu. Dopřejte si ji čerstvou, ale i dušenou v páře, nikoliv vařenou, aby si zachovala vitamíny a důležité živiny. A překvapením je, že můžete přidat i pečené brambory a přidat lžičku másla. Pokud přidáte tuk, získáte ze zeleniny více živin.

Třetí den ovoce a zelenina

Dopřejte si oblíbené ovoce a zeleninu celý den. Je mnoho možností. Nastrouhejte mrkev a zalijte ji citronem. Nebo můžete nastrouhat zelí, mrkev a jablko. Je více možností, dokonce můžete přidat i feferonky a mnoho jiného. Dnes se bramborám vyhněte.

Čtvrtý den banány a jogurty

Dnes si dopřejte ve velkém banány. Vaše tělo potřebuje další živiny a banány jsou k tomu jako stvořené. Obsahují mnoho živin, a především draslík. Za jeden den můžete sníst až osm banánů. K banánům si dopřejte osm sklenic mléka či dva kefíry nebo osm jogurtů, záleží pouze na vás.

Pátý den kuře a rajčata

Celodenní strava je založena na kuřecím mase a rajčatech. Ovšem je možné si kuře upéct a použít bylinky, kousek másla či kuře upéct s rajčaty a jako přílohu si dopřát čerstvá rajčata. Také se ujistěte, že pijete větší množství vody. A to podle toho, kolik sníte rajčat, tolik byste měli vypít sklenic čisté vody. Tělo se tak očistí od solí a přebytečných kyselin. 

Šestý den kuře a zelenina

V dnešní nabídce je kuřecí maso a jakákoliv zelenina připravená na páře, pečená či vařená - záleží na vaší chuti. Můžete si místo kuřete dopřát krůtu. Dnes již bez brambor.

Sedmý den polévky

Připravte si polévku, která vám pomůže spálit tuk. Na takovou polévku si připravte dvě velké cibule, jednu cuketu, rajčata, celer, jednu papriku, minimum soli a značné množství bylinek - libeček, majoránka, kmín, bazalka, petržel, pažitka, záleží na vaší chuti.

Další dny

Již za týden zhubnete. A abyste zpět nenabrali ještě více kilogramů, bude třeba, abyste začali jíst ty stejné potraviny, ale s postupným přidáváním tuku, luštěnin a příloh. Ještě alespoň týden nejezte pečivo. Místo pečiva si dopřejte raději ovesné vločky a ořechy. Vy to jistě zvládnete. Pokud jste odhodlaní a chcete se svou váhou něco udělat, je nejvyšší čas začít. Díky tomuto týdennímu plánu nejen, že začnete hubnout, ale také pročistíte játra, žaludek, snížíte hladinu cukru v krvi a budete se cítit lépe.