Tvar břicha odhaluje proč přibíráte na váze. Není to vždy jídlem!

0
(0)

Dalibor , 02. 05. 2020

V životě mnoha žen nakonec přichází čas, kdy musí na spodek šatníku vyhodit staré šaty. Nejčastějším důvodem je viditelné bříško, které obvykle vylučuje nošení těchto věci.

Odolný tuk není snadné ztratit. Co je horší, není spojen jen se vzhledem, ale může vést i ke zdravotním problémům. Jak se ukazuje, příčin tuku na břiše může být několik.

Pamatujte, že pokud nevíte skutečný důvod, bude obtížné s ním bojovat.

Speciálně pro vás jsme vytvořili seznam všech druhů tuku na břiše, jejich příčiny a co je nejdůležitější, způsoby jak se jich zbavit.

A.  Břicho těhotné osoby

Mnoho žen bojuje s tímto typem břicha těsně po narození dítěte. Tuk, který měl chránit dítě, je zbytečný. Tak jak to vyřešíte?

Cvičení a zdravá výživa jsou v tomto případě nenahraditelné. Měli byste přemýšlet o józe nebo Pilates, ale spíše jak se na tento typ aktivity dáte, poraďte se s lékařem.

B.  Břicho nervózní osoby

Nadměrný stres může způsobit, že budete jíst více, a tím vytvoříte tuk na bříšku. Snažte se relaxovat a pravidelně trénovat každý den.

C.  Břicho osoby, která má problémy s hormony

Nadbytečný tuk může způsobit hormonální nerovnováhu. V tomto případě bude nejlepším řešením kontaktovat svého lékaře.

D.  Břicho člověka, který pije hodně alkoholu

Jestliže pijete velké množství alkoholu, pravděpodobně se začne tvořit tuk na břiše. Proto v tomto případě je nejlepším řešením omezit množství spotřebovaného alkoholu.

Alkohol neumožňuje správné trávení jídla. Kromě toho obsahuje mnoho "prázdných" kalorií, které jsou hlavní příčinou tukové ukládání tuku v břiše. Takže přemýšlejte dvakrát, než se rozhodnete dát si další pivo.