Tuk z jater se dá jednoduše odstranit pomocí obyčejné vody díky tomuto postupu.

0
(0)

Dalibor , 23. 09. 2020

Játra jsou velmi důležitým orgánem našeho těla. Starají se o to, aby se z těla eliminovaly různé nežádoucí látky. Je pravdou, že játra velmi často namáháme a ty se tak musí regenerovat. Druhým problémem je také tuk na játrech, který se zde může tvořit hlavně v případě lidí, kteří trpí nadváhou. Vlivem toho nemusí mít játra takové vlastnosti, jaké mají mít.

Pomoci může obyčejná voda

Různých detoxikačních postupů pro játra existuje celá řada. Některé jsou složité, jiné jsou o poznání jednodušší. My se podíváme na kategorii druhou, kde se použije jenom voda. Abychom tedy byli konkrétní, je to ionizovaná voda. Ta dokáže velmi efektivně odstranit tuk i další nečistoty na játrech díky tomu, že je prostě přitáhne. Většina daných částic má pozitivní náboj, a tak jsou přitahovány k tělu. Díky jednoduché úpravě vody se však přitáhnou k ní, a poté se z těla klasicky vyloučí.

Postup je velmi jednoduchý

Jediné, co budete potřebovat, je litr běžné kohoutkové vody a dále nerezový hrnec, ve kterém budete vodu vařit. Nalijte ji do hrnce, přiveďte k varu a když má požadovanou teplotu, vařte ji po dobu zhruba 20 minut. Poté ji ještě horkou přelijte do termosky, kde budete udržovat její potřebnou teplotu. Takto by voda měla zůstat takzvaně ionizovaná po dobu zhruba 12 hodin.

Jak na konzumaci?

Pročištění jater není s vodou nic složitého. Když ji máte navařenou, tak stačí jediné, a to pít ji. Doporučovány jsou dva malé doušky každou půl hodinu, po celý den. Díky tomu zajistíte i dodržení pitného režimu. Takto upravenou vodu byste měli pít zhruba po dobu tří týdnů, po které by se měla vaše játra vyčistit, od tuku, tak i od různých dalších škodlivin. Daný postup je vhodné opakovat několikrát do roka, díky čemuž výrazně podpoříte činnost svých jater.