Trpíte na vysoký krevní tlak? Tento nápoj vám může pomoci a ingredience na něj máte doma.

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2020

Ucpané tepny, vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol jsou v dnešním světě velmi častým problémem, a to vše v důsledku nesprávného životního stylu a nezdravého jídla. Možná máte příliš sedavý způsob života, málo sportujete nebo si nedokážete odpustit sladké. To vše vám škodí, ale jeden speciální nápoj vám může pomoci s úlevou.

Zdraví na prvním místě

Výše zmíněné stavy jsou velmi vážné a mohou mít životu ohrožující následky, pokud nebudou léčeny. Věnujte pozornost svému cholesterolu a krevnímu tlaku a okamžitě vyšetřujte s lékařem jakékoli abnormality.

Přinášíme vám však také přírodní lék, který pomůže vaše tepny vyčistit, snížit tlak a také hladinu cholesterolu v těle. Příprava je snadná a výsledky jsou ohromující.

Ingredience

  • Citron – 10 ks
  • Jedlá soda – 1 ks
  • Petržel – 6 svazků
  • Voda – 12 sklenic

Všechny suroviny jsou finančně velmi nenáročné. Můžete je proto užívat častěji a vyhnut se tak drahým lékům z lékárny. V případě tohoto receptu navíc budete mít jistotu, že je vše přírodní.

Jednoduchá příprava

Nalijte vodu do hrnce a přiveďte ji k varu. Následně nakrájejte citrony a přidejte je do vody, přidejte také jedlou sodu a nechejte směs hodinu stát.

Později nakrájejte petržel a přidejte ji taktéž ke směsi. Celou směs znovu vařte dvě až tři hodiny na mírném ohni. Po této době ji nalijte do skleněné nádoby a uložte do chladničky.

Jak konzumovat

Nápoj mějte uložený v ledničce stále, aby se nezkazil. Vydrží vám v chladu i několik týdnů. Pijte vždy čtyři lžíce sirupu každé ráno, a to na lačný žaludek. Vytrvejte s užíváním tekutiny po dobu dvaceti dnů a uvidíte, že vám bude mnohem lépe.

 Tlak si můžete také průběžně měřit, a pokud si necháte provést podrobné testy u lékaře, sdělí vám, jakou hladinu cholesterolu máte v krvi. Při pravidelné konzumaci tohoto nápoje se vám může za necelý měsíc stav výrazně zlepšit.