Trik jak se jednoduše a rychle zbavit ranní námrazy na okně auta. Škrabku nepotřebujete

0
(0)

Dalibor , 29. 09. 2022

Zima a v noci mráz, to znamená, že ráno budeme muset škrábat okna na autech. Je tu ale způsob, jak tento otravný ranní rituál obejít. Stačí zcela jednoduchý trik a námraza je během pár okamžiků pryč.

Většina lidí zimní rána opravdu nesnáší - jsme nevyspalí a nevrlí. Jen málokdo je ochoten si bez problému ráno přivstat a ještě k tomu jít do zimy škrábat námrazu z čelního skla svého auta.

V případě, že ráno pravidelně budík třikrát posouváte a nestačíte se ani nasnídat, určitě se vám bude hodit tento zázračný recept - ušetří vám čas a na otravné škrábání předního skla, při kterém pořádně mrznou ruce, můžete zapomenout!

Na zmrzlé okna totiž neplatí fyzická síla, daleko lépe zabere jednoduchý roztok. Ten si dokáže vyrobit každý. Stačí totiž smíchat pouze dvě ingredience, které se najdou v každé domácnosti:

Potřebujete 1/3 vody a 2/3 isopropylalkoholu, který seženete v každém obchodě s čisticími prostředky, lze jej máte doma. Pokud mráz přijde nečekaně, stačí obyčejný líh.

Aplikujte na přední sklo rozprašovačem. Podle potřeby takto můžete ošetřit všechna skla na autě. Led roztaje během několika málo okamžiků.

Obrovskou výhodou je, že tato směs nezamrzne, proto ji s sebou můžete nechat v autě přes celou zimu a použít kdykoli, když to budete potřebovat.

👍 Tento návod je užitečný