Třídenní dieta, po které konečně uvidíte změny na vaší váze. Stačí, když budete dodržovat tyto jednoduché zásady

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2020

Na světě existuje tolik diet, takže občas je těžké vybrat si tu správnou a efektivní. Všichni už víme, že dobrou postavu získáme buď dlouhodobou dietou s pestrou stravou nebo velmi krátkými, ale občas drastickými dietami. My jsme si však pro vás připravili úžasný způsob, díky kterému zhubnete za 3 dny.
Tato dieta je ideální pro ty, kteří jdou na dovolenou, nebo se připravují na důležitou akci, na které chtějí vypadat skvěle, a chtějí se rychle zbavit 3kg (ti, kteří mají 50-60kg) nebo 4-5kg (ti, kteří mají 60kg a více) během několika dní.

Třídenní strava

Jak to funguje? Je velmi důležité pochopit, že za tři dny nezhubnete 4-5kg čistého tuku. Od druhého dne se tělo začne přizpůsobovat a začne spalovat tuk.

 

Zaprvé, zbavíte se množství přebytečných tekutin - zbavíte se otoků, zhubnete v obličeji a zbavíte se tuku na břiše.Zadruhé, uvolní se toxiny a vaše střeva se očistí.


Po Proto, sníží se objem žaludku.


Třetí bod je nejdůležitější. Po několika dnech se množství jídla, které vám bude stačit abyste cítili nasyceni, sníží v poměru ke objemu žaludku. To znamená, že jste se naučili za tři dny jíst méně jídla, a proto dále můžete pokračovat v hubnutí, které bude úspěšné.

Rýžová dieta:

Jedna z nejvíce neškodných a užitečných. V rýži je sice mnoho uhlohydrátů, no snadno a rychle se vstřebává a kromě toho je velmi výživná díky sacharidům. Výhoda rýžové diety je, že odstraňuje škodlivé toxiny z těla.

Další velkou výhodou je, že ji mohou konzumovat i lidé s vysokou kyselostí žaludku a také ti, kteří trpí gastrointestinálními problémy.

Podstatou této diety je jíst dva nebo tři dny rýžovou kaši bez soli v malých množstvích a vypít hodně neperlivé vody.

Pohanková dieta:

Pro ty, kteří se zabývají fitness je to ideální volba. Ze všech ostatních obilovin má právě pohanka přední místo v obsahu bílkovin (10-12g na 100g výrobku). Obsahuje 20-30kcal, čili méně než rýže.

 

Vzhledem k nízkému obsahu kalorií a kvůli malému množství vitamínů, byste pohanku neměli vyvářet, jen ji na noc zalijte horkou vodou.

 

Pokud chcete, můžete do ní přidat sójovou omáčku.

Kefírová dieta:

Byli byste překvapeni, ale toto je jedna z nejpohodlnějších diet. Kefír zabere hodně místa v žaludku, je velmi výživný a obsahuje hodně bílkovin. Obsahuje 30-40kcal na 100ml. Rychle potlačuje hlad.

Tento produkt má také podobný účinek, jako rýže, a podporuje prospěšnou střevní mikroflóru. Tato dieta zahrnuje konzumaci 2 litrů kefíru denně, což je hodně, takže nezapomeňte pít i čistou vodu.

Tvarohová dieta:

Tato dieta vás nenechá hladovými, avšak i zde si musíte dát pozor na některé věci. Vzhledem k tomu, že tvaroh je plný bílkovin a tuků, vaše tělo potřebuje pomoc ve formě otrub a ovoce.

 

Za den můžete sníst kilogram tvarohu (200g porce) a do něj přidáte otruby, jablka a pomeranče. Dále si můžete ještě dopřát jednu polévkovou lžíci medu na urychlení metabolismu.

 

Vaječná dieta:

Poslední dieta na našem seznamu je jedna z nejúčinnějších na světě. Někdy se nazývá také japonská strava, protože ve stravování obyvatel Asie hrají vejce zvláštní úlohu a až do stáří jim umožňují zůstat štíhlými a zdravými.

 

Vejce jsou jedinečným produktem na hubnutí, obsahují tak málo cukru, že je téměř nemožné na nich pěstovat tuk. Často je právě to cukr v potravinách, který ovlivňuje proces hubnutí.

 

Tři dny jezte pouze vařená vejce (2-3ks) a zeleninové saláty v malých množstvích. Pijte hodně čisté vody.

Těchto 5 rychlých diet bylo testováno milionům žen a mužů po celém světě. Na vás už jen zbývá vybrat si jednu z nich a pustit se do ní během víkendu. Může se stát, že po prvním dni vás začne bolet hlava, ale to vyvolává jen jídlo v první fázi půstu.

Pokud jste diety zkusili, určitě nám nezapomeňte napsat vaše zkušenosti do komentářů.

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.