Trápí vás vrásky pod očima? Pomůžeme vám vaše oční okolí vylepšit již za několik dní!

0
(0)

Dalibor , 24. 08. 2020

Výskyt vrásek, jejich struktura, četnost i hloubka, to vše je velmi individuální. Obecně však lze konstatovat, že velké množství žen, které dosáhlo věku 40 let, začíná zjišťovat, že se jim tvoří vrásky v okolí očí.

A protože jen málo žen zůstane po takovém zjištění klidných, začnou se poohlížet po možných způsobech nápravy tohoto nežádoucího stavu.

Pokud jste i vy objevila v okolí svých očí první vrásky, neztrácejte hlavu a pojďte vyzkoušet náš recept, který může proces tvorby vrásek výrazně zpomalit.

Zázrak jménem arganový olej

A co je tajemstvím našeho receptu? Odpovědí na tuto otázku je arganový olej. Získává se z plodů stromu zvaného argánie a patří mezi nejvzácnější oleje, které se používají při výrobě kosmetických přípravků, a to proto, že argánie rostou jen na relativně malém území v Maroku (jedná se o takzvaný endemitní druh). Oblast jejich výskytu byla dokonce prohlášena za rezervaci.

Účinky arganového oleje jsou téměř zázračné, vyhlazuje pokožku, pomáhá odstranit pupínky, zmenšuje vrásky a vyhlazuje dokonce i jizvy. Dá se užít také vnitřně a slouží ke snížení hladiny cholesterolu, posílení imunitního systému a zlepšení celkového krevního oběhu. Blahodárně působí rovněž na trávicí systém, a dokonce i revmatismus, jehož bolestivé příznaky umí rovněž zmírnit.

Tinktura proti vráskám

Níže uvedená tinktura vám pomůže, abyste se brzy zbavili vrásek okolo vašich očí a působili opět mladistvěji. Poradíme vám, že pokud nemáte arganový olej zrovna k dispozici, můžete místo něj použít kvalitní olivový olej.

K přípravě a použití tinktury budete potřebovat:

  • 5 tobolek s vitamínem E
  • 50 ml arganového oleje, a
  • kosmetické tampony.

Vitamin E dobře promíchejte s arganovým olejem, do získané tinktury namočte kosmetické tampony a použijte je k jejímu nanesení na citlivou oblast kolem očí. Tinkturu vpravte do kůže tak, že budete na tampony poklepávat, a poté je ještě nechte působit přímo na postižených místech, a to po dobu 10 minut. Když tampony odložíte, vetřete si zbylý olej do kůže.

Tento proces se doporučuje nejlépe před spaním, a to opakovaně, aby se jeho účinky dostavily co nejdříve.