Trápí Vás visící kůže? Už nemusí! Postačí Vám k tomu tento jednoduchý přírodní přípravek!

0
(0)

Dalibor , 03. 05. 2020

Ztracená elasticita, zvrásněnou kůže na pažích, krku, břiše a stehnech - je běžným fenoménem u žen po 45 letech. Dieta, velká ztráta váhy, hormonální poruchy - to vše ovlivňuje stav kůže, protože s věkem se buňky již nedokáží zotavit stejně rychle jako dříve.

Existuje však lék, který je pod podmínkou pravidelné aplikace schopný stáhnout kůži a obnovit její pružnost.

Kafrový olej je oblíbeným a účinným prostředkem pro péči o pokožku a vlasy. Používá se k odstranění akné, odstranění jizev, vyhlazení vrásek, urychlení růstu vlasů. Díky bohaté kompozici a schopnosti vyvolávat obnovu buněk poskytuje tento produkt vynikající účinek na zábaly pro snížení hmotnosti a stahování pokožky.

Pozor prosím! Kafrový olej nemůže být používán pro pacienty s epilepsií a trpícími přecitlivělostí na toto léčivo.

Káva (přesněji kofein) - věrný pomocník těm, jejichž pokožka ztratila pružnost a začala stárnout. Aktivuje metabolické procesy, posiluje a zlepšuje pružnost pokožky. Zabraňuje rakovině kůže.

Kosmetická hlína (jíl) s jedinečnými vlastnostmi: bílá, modrá, zelená, růžová, červená, černá.

Všechny mají působivý stahovací účinek, ale nejvhodnější pro zvýšení pružnosti je modrý a černý jíl. Co je skvělé je, že si jíl můžete koupit ve všech lékárnách.

Potřebujete:

  • 2 PL kávy
  • 0,5-1 lžičky kafrovou oleje
  • 2 PL kosmetické hlíny

Jak na to?

  • Smíchejte hlínu s vodou podle návodu na obalu. Tedy tak, abyste dostali hutnou konzistenci.
  • Přidejte kávu a kafrový olej, důkladně promíchejte. Množství kafru je individuální a závisí na citlivosti pokožky. Je lepší začít s 0,5 lžičky.
  • Aplikujte směs na problémové oblasti, zabalte tělo potravinářskou fólií a pak ještě nějakou látkou, ať vytvoříte teplo.
  • Vydržte takto po dobu 30-40 minut, poté problémové oblasti omyjte teplou vodou a aplikujte hydratační krém.

Cca 10 takových zábalů (2-3x týdně) pomůže Vaší pokožce navrátit zpět její pružnost. Efekt bude viditelný již po první aplikaci: obnovením rovnováhy vlhkosti se Vaše pokožka stane hladkou a elastickou!