Trápí vás střevní paraziti? Zbavte se jich rychle a snadno pomocí těchto 4 produktů

0
(0)

Dalibor , 12. 10. 2020

Cizopasníci mohou v lidském těle napáchat mnoho škod. Proto je zapotřebí se jich co nejrychleji zbavit. Jak? Možností existuje hned několik.

Mezi neznámější a nejčastěji se vyskytující střevní parazity patří škrkavky a tasemnice. Při delším pobytu v útrobách lidského organismu způsobují silné bolesti a celou řadu dalších závažných problémů, jako je např. úbytek na váze. Při opomíjení příznaků může dojít až k úmrtí hostitele. K odstranění těchto parazitů z těla se běžně využívají k tomu určené léky. Ty však s sebou přináší riziko v podobě vedlejších účinků. Proto lidé stále častěji sahají po přírodních prostředcích, které jim od tohoto závažného zdravotního problému pomohou bez nežádoucích účinků.

Které potraviny vás účinně zbaví parazitů?

Prvním zázrakem, který je možné nalézt na zahrádce, je mrkev. Kromě toho, že přispívá k udržení zdraví vašich očí, vám kořenová zelenina pomůže i v boji proti parazitům. Jak na to? Dvě mrkve střední velikosti rozvařte a ráno snězte na lačný žaludek. To opakujte tak dlouho, dokud se tohoto nepříjemného problému nezbavíte úplně.

Od parazitů vám uleví i džusy a zeleninové šťávy. Ty, mimo svůj vysoký obsah vitamínů a vlákniny, pomáhají i k vylučování škodlivých látek z těla. A to včetně parazitů. Proti nim pomáhá konzumace mrkvového, celerového, špenátového a okurkového džusu.

Olivový olej je svými blahodárnými účinky proslulý. Pro zažívací ústrojí působí jako vnitřní mast. Ta má schopnost většinu parazitů zabít a pomoci tak tělu vrátit se do původního stavu. Olivový olej smíchejte s podrcenými listy oregana a s medem. Tuto směs pijte dvakrát denně.

Česnek. Že konzumace tohoto silného analgetika, které rovněž působí jako antibiotikum a antioxidant, zlepšuje celkové zdraví člověka, je známo. Věděli jste, že vám česnek pomůže také s odstraněním parazitů ze střev? Pro tento účel smíchejte několik podrcených stroužků česneku se sezamovým olejem. Krátce povařte a nechejte vychladnout. Pijte dvakrát denně.