Přírodní balzám: Nejlepší způsob, jak odstranit křečové žíly a obnovit krásu pokožky!

0
(0)

Dalibor , 28. 11. 2020

Křečové žíly, stejně jako vystouplé žilky, rozšířené až na povrch kůže, to vše je důsledek několika příčin. Sedavé zaměstnání, stres, těhotenství, ale i nepohodlné boty, chození na vysokých podpatcích, a další. Více trápí ženy než muže. Nejenže vypadají nevzhledně, ale pro mnoho žen je to i psychická zátěž. Jsou nuceny nosit kalhoty, nebo dlouhé šaty. I když jejich nohy jsou jinak krásné. Dnes je možné podstupovat ošetření rozšířených cév laserem, popřípadě dalšími moderními technologiemi. To vše stojí čas a především peníze. Proto si toto nákladné ošetřování nemůže mnoho žen dovolit.

Zkuste prostředek vyrobený doma

Dříve naše babičky musely umět pracovat pouze s tím, co jim poskytla příroda. Dnes se k těmto domácím prostředkům vracíme. A věřte, že jsou to osvědčené metody. Na výrobu budete potřebovat tyto ingredience.

  • 40 ml extraktu z koňského kaštanu
  • 40 ml kaštanové tinktury
  • 10 kapek éterického rozmarýnového oleje

Do sklenice dejte oloupané kaštany. Zalijte alkoholem, aby byla sklenice plná. Poté uzavřete. Dejte na teplé slunné místo a nechte 3 dny macerovat. Pak uložte nádobu na tmavé, chladné místo a nechte dalších 40 dní. Poté scedíte. Nyní vezmete tinkturu, nalijete do lahvičky, přidáte extrakt a olej. Lahvičku zazátkujete, a obsah důkladně protřepáte.

Nyní stačí jen postižená místa mazat

Látky, které obsahují kaštany podporují cirkulaci krve a posilují náš cévní systém. Olej z rozmarýnu cévy obnovuje. Současně odvádí z těla metabolický odpad. Jedna dávka vám vystačí přibližně na 14 dní. Už po této době budete pozorovat zlepšení, a pokud vytrváte, dočkáte se výrazného úbytku cévního poškození.

Jak mohu více podpořit léčbu?

Mnoho nemocí a poškození těla je důsledek špatného stravování. Konzumujeme mnoho cukru, soli, konzervantů, rafinovaných potravin. Spolu s uspěchaným životním rytmem se toto všechno podepisuje na našem zdraví. Zkuste omezit sůl, cukr, vynechat živočišné bílkoviny, nezdravé tuky, alkohol, kouření. Svému tělu tak jen prospějete. Naopak zařaďte více ovoce, zeleniny – když ji chcete mít tepelně upravenou, tak v páře, nenasycených mastných kyselin, ovocných šťáv, a velice tím svému tělu ulevíte.