Trápí vás cysty a myomy na vaječnících? Máme pro vás recept na léčivý nápoj

0
(0)

Dalibor , 06. 10. 2020

Možná to nevíte, ale cysty a myomy na vaječnících se často objevují bez zjevné příčiny a jedná se o vcelku rozšířený jev, především u mladších žen a také u žen, které jsou na prahu menopauzy. Jejich výskyt tedy bývá spojován s hladinou hormonů a jejich vzájemnou nerovnováhou.

Význam pojmů

Myom je benigní, tedy nezhoubný útvar, který se vytváří uvnitř břišních orgánů obsahujících svalovinu.

Cysta bývá nejčastěji spojována se žlázami, jedná se o dutý útvar patologického charakteru, který bývá většinou ohraničený. Aby se jednalo z lékařského hlediska o skutečnou cystu, musí mít takový útvar určitou minimální velikost, obvykle se uvádí alespoň 2 cm.

Cysty a myomy obvykle přímo neohrožují zdraví nebo život člověka, přesto však nejsou nijak příjemné a bývají doprovázeny nepříjemnými pocity a také bolestivými stavy. Nejlepší je zaměřit se na boj s nimi hned od prvních příznaků, dokud se nestihnou plně vyvinout.

Přírodní lék

Pokud vás trápí problém s cystami, myomy či obojím, poradíme vám recept na zcela přírodní nápoj, jehož užívání vám může od vašich obtíží opravdu účinně pomoct.

Pro přípravu tohoto silného koktejlu přírodních léčivých látek budete potřebovat

  • 0,5 kg kvalitního včelího medu, a
  • 1 l šťávy z červené řepy.

Příprava nápoje je velice jednoduchá, výše uvedené suroviny vložte do mixéru nebo kuchyňského robotu a dobře je rozmixujte.

Koktejl se doporučuje užívat třikrát denně, a to první dávku ráno, po probuzení a na lačno, druhou dávku po obědě a třetí, poslední, dávku po večeři. Pokaždé stačí vypít jednu sklenici.

Pravidelné užívání tohoto přírodního léku přinese výsledky již během prvních týdnů, kdy se, v závislosti na jejich velikosti a zralosti, nechtěné útvary ve vašem těle znatelně zmenší nebo dokonce zcela vymizí. Pro docílení nejlepších účinků by tato kúra by měla trvat alespoň dva měsíce.