Měla jsem od puberty špatnou pleť, ale Aloe Vera mi pomohla a nyní mám pleť bez jediného pupínku.

0
(0)

Dalibor , 17. 02. 2021

Aloe vera je na současném kosmetickém trhu snad nejvíce používanou složkou. Je to nejen díky hydratačním vlastnostem, ale také kvůli mnoho zdraví prospěšným složkám, které vaše pleť ráda využije pro pevnou strukturu a krásný vzhled.

Pro využití pozitivních účinků vůbec nepotřebujete drahé přípravky

Pokud jste se rozhodli využít skvělé účinky Aloe vera, pak si vůbec nemusíte pořizovat drahé, značkové kosmetické přípravky. Úplně bohatě vám bude stačit pořídit si samotnou živou rostlinu. Z každého vzrostlého listu můžete tak kdykoliv využít zdraví prospěšný gel, který bude navíc velmi pozitivní pro vaši pleť i dekolt.

Gel z Aloe vera je také velmi účinný na hojení kdejakých ran. Pokud jste se mírně popálili při pečení nebo vaření či máte menší odřeninu, pak vám se zklidnění a regenerací kůže pomůže právě výtažek z Aloe vera.

Příběh jedné ženy z Anglie, která používala masku z Aloe vera každý den po dobu jednoho týdne, mluví za všechny již řečené informace. Již po týdnu tato žena jasně zpozorovala změny na svém obličeji. Ten byl mnohem pevnější, pružnější a zdravější.

Postup pro výrobu pleťové masky je snadný

Pro pleťovou masku s výtažkem z Aloe vera vám stačí opravdu jen samotná rostlina a trochu času. Odstřihněte list rostliny a dobře jej umyjte. Důkladně listu rozmačkejte pro zjemnění dužiny, po promačkání list rozkrojte podélně, tím se k dužině dostanete mnohem snáz.

Pomocí lžičky vyjměte dužinu z listu a důkladně rozmělněte na co nejmenší kousky. Tuto dužinu pak naneste přímo na očištěný obličej a nechte působit alespoň 20 minut v klidu. Po této době výtažek z Aloe vera z pleti odstraňte a pleť umyjte čistou vodou. Nikdy nepoužívejte chemické kosmetické přípravky, ty mohou účinek rostliny neutralizovat.

Tento postup opakujte každý den alespoň týden v kuse. Brzy na své pleti poznáte viditelné změny. Obličej bude jasnější, krásnější a mnohem zdravější.

👍 Tento návod je užitečný