Toto vám pomůže natrvalo se zbavit bolesti páteře: Toto cvičení delejte každý večer a budete mít záda jako za mlada!

0
(0)

Dalibor , 05. 06. 2020

Pokud pociťujete bolesti páteře je nejvyšší čas začít řešit tuto nemilou situaci.

Máme pro vás perfektní řešení, speciálně nenáročné cviky, které dokáží bolest natrvalo zmírnit až úplně odstranit.

Kromě toho bojují proti nespavosti, stresu a způsobují celkové uvolnění organismus. I proto se doporučuje cvičit jejich večer. Nejde o pouhé pohyby, ale o cílený systém poloh, které mají na páteř přímo zázračný vliv.

Už po třetím tréninku podle tohoto programu budete cítit, jako tělo poslouchá, a svaly sílí. Stanete se silnějším a budete mít také lepší spánek a zregenerované tělo. Bolest, která se objevuje v dolní části zad a krku se skutečně ztratila! Nevěřila jsem, dokud jsem to sama nezkusila. Tyto cviky jsou vhodné pro každého. Na věku nezáleží.

Doleželovi na uvolnění, proti nespavosti a bolesti páteře

Začínáme!

Sedněte si se zkříženýma nohama, uvolněte se a narovnejte páteř. Krk můžete vytáhnout mírně nahoru, ruce se opírají o překřížené nohy. Seďte v této poloze několik minut a dýchejte tak hluboko a plynule, jak je to možné. To pomůže uvolnit svaly.

Předklon

Posaďte se, nohy rovně před sebou. Pomalu se snažte dosáhnout na prsty na nohou. Zaměřujte se na natahování těla, zatímco vydechujete. V tomto bodě jsou šlachy a svaly na nohou ohebnější a je snadnější dosáhnout maximálně napnutí se. Opakujte 5x.

Pozice dítěte

Posaďte se na kolena, nohy jsou na šířku ramen, a ruce za tělem. Pomalu se ohněte dopředu, hlavu zcela skloňte. V takové uvolněné pozici vydržte 3-4 minuty s přestávkami, dýchejte zhluboka a rovnoměrně, pocítíte natahování svalů páteře a bederní oblasti.

Kroucení

Položte si pravou ruku na levé koleno. Dejte levou ruku za tělo, pomalu se otáčejte doleva. Hlavu otočte s tělem, podívejte se vlevo. Dýchejte tak zhluboka, jak můžete!

Pomalu se vraťte do výchozí polohy, pocítíte protažení bočních a šikmých břišních svalů, bederních svalů.

Opakujte totéž s pravou nohou.

Pozice bohyně

Lehněte si na záda, pokrčte kolena a spojte chodidla k sobě. Rukama na bok. Dýchejte rovnoměrně, pokuste se natáhnout co nejvíce vnitřní strany stehen do stran a vydržte. Zůstaňte v této poloze tak dlouho, jak Vám bude pohodlné, 2 minuty je maximum.

Nohy na stěnu

Zvedněte rovné nohy a opřete je o zeď. Trup a ruce odpočívají. Zůstaňte v této poloze po dobu 3 minut, zhluboka dýchejte. Snažte se zbavit všech zbytečných myšlenek, budete cítit natažené svaly na nohou a zádech.

Vítr

Lehněte si na záda, pokrčte kolena, kotníky spojte. Rukama přitáhněte nohy k tělu a pevně držte kolena.

Pocítíte, jak se natahují svaly stehen a spodek zad.

Zpočátku to může být těžké, ale jakmile pochopíte své tělo, toto cvičení bude příjemné a uvolňující. Nezapomeňte zhluboka dýchat.

Pozice ryby

Lehněte si na záda. Položte si ruce pod boky. Pomalu zvedejte hrudník nahoru, zakloňte hlavu dozadu. Dýchejte rovnoměrně. Pomalu se vraťte dolů.

Po tomto cvičení se budete cítit jako znovuzrození. Svalové křeče a bolesti způsobené únavou a přepracováním zmizí, páteř je vyrovnaný. Krk se uvolní a zlepší se průtok krve do mozku. Konec bolestem hlavy a poruchám spánku!