Toto se stane s vaším tělem, když zkusíte jednu z těchto metod s ústní vodou. Toto je úplný poklad!

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2020

Ústní hygiena je základním a jednou z nejdůležitějších částí lidského zdraví. Dospělý člověk, stejně jako děti, musí o své zuby důkladně a pravidelně starat, pokud nechce, aby s nimi měli problémy. Vyčistit si pořádně zuby pouze kartáčkem již v dnešní době v žádném případě nestačí. Zubní nitě, mezizubní kartáčky, pasty na bělení zubů, ústní vody, všechny tyto přípravky jsou potřebnými složkami řádně zubní hygieny. A právě o ústní vodě bude v tomto článku řeč. Nicméně se to nebude týkat zubní hygieny, ale věcí, o kterých jste možná ani netušili. Takže pokud jste poctivým uživatelem ústních vod a máte je doma plné zásoby, pozorně čtěte. Budete překvapeni, na co všechno se dá ústní voda použít.

Zdravotní použití

Zastavuje svědění: pokud vás něco neustále svědí na kůži, pravděpodobně vás něco kouslo nebo máte snadnou reakci na vyrážku. Namočte si vatový tampon do ústní vody a dané místo s ním pravidelně potírejte. Svědění nebo vyrážka po čase zmizí.

Zbavuje kožního onemocnění: máte problémy s kožní vyrážkou nebo jiným onemocněním? Vyzkoušejte na to použít ústní vodu na vatě nebo vatové tyčince. Pravidelným používáním budete brzy fit. Stačí namočit na 30 minut nohy do roztoku s vodou Listerine a mykóza bude pryč.

Zbavuje modřin: bouchly jste se tak, že máte modřinu a potřebujete se jí zbavit? Stačí namočit vatu do ústní vody, přiložit na modřinu a vydržet. Po čase zmizí.

Kosmetika a hygiena

Zápach z podpaží: ústní voda dokonale pomáhá proti nepříjemnému zápachu z podpaží. Vyzkoušejte to, funguje to.

Pozitivně působí na pleť: na pleť je ústní voda skvělým pomocníkem. Navlhčete v ní vatovou tyčinku a potřete s ní daná místa. Uvidíte, že to zabere. Antiseptické účinky bojují účinně proti pupínkům a akné.

Čistí zubní kartáček: špinavý kartáček vložte do sklenice s ústní vodou a bude opět jako nový. Bakterie budou zničeny.

úklid domácnosti

Čistí WC: na úklid WC můžete použít čisticí prostředky nebo ústní vodu, která bude mít stejný, ne-li lepší efekt.

Čistí monitory: hodně monitorů v domácnosti potřebuje pravidelnou očistu. Vezměte si na to ústní vodu a pravidelně je s ní otírejte.

Zbavuje zápachu v odpadkovém koši: vás odpadkový koš nepříjemně zapáchá? Vytřete ho pořádně s pomocí ústní vody. Můžete do ní namočit ubrousek, který pak vhoďte do koše. Zápach bude pryč.

šikovný odstraňovač

Odstraňuje lupy: pokud máte lupy a nejde se jich zbavit, umyjte si vlasy ústní vodou a potom si je klasicky umyjte.

Odstraňuje kleště: na kleště je mnoho metod a ústní voda patří mezi ně. Dokáže pomoci s jejich odstraněním.

Pomáhá se zbavit vší: Pokud vás trápí vši, myjte si vlasy touto ústní vodou a bude po starostech. Dejte si na hlavu ručník na dobu jedné hodiny a pak je omyjte vlažnou vodou.

Další výhody

Pomáhá domácím mazlíčkům: má váš domácí mazlíček blechy? Neutrácejte drahé prostředky na jejich odstranění. Použijte ústní vodu Listerine s šamponem a blechy brzy sami odskáče.

Udržuje řezané květiny déle na živu: 2 lžíce ústní vody Listerine a 3,5 l vody vylité do květináče, dokáže udržet řezané květiny déle na živu.