Toto přírodní super antibiotikum zničí zánět močových cest nejednou již po prvním užití

0
(0)

Dalibor , 27. 01. 2020

Pokud jste již někdy měli zánět močových cest, pak víte, jak nepříjemné to může být. Musíte často chodit na toaletu a malá potřeba se nejednou stává velmi bolestivou.

Nejhorší na tom je, že nejednou na ně nezabírají ani léky od lékařů. Pokud je to i váš případ, pak zřejmě nastal čas obrátit se na přírodní antibiotika.


Příčiny a výskyt zánětů močových cest


Záněty močových cest se častěji vyskytují u žen než u mužů, ale postihnout mohou i jejich. V současnosti jimi trpí téměř každá piana žena na světě.

Jsou způsobeny bakteriemi E. Coli a obvykle po čase sami od sebe odejdou.

V některých případech však mohou způsobit cystitidy provázenou bolestmi při močení, krev v moči, bolesti zad či dokonce horečky nebo zimnice.

V dnešním článku vám nabídneme recept na jedno extra účinné přírodní antibiotikum, které tento druh infekcí dokáže spolehlivě vyléčit.

Ingredience


Na jeho přípravu budete potřebovat tyto suroviny:

  • 1 dcl olivového oleje
  • 120 gramů medu
  • 120 gramů citrónové kůry (dobře umyté ve vlažné vodě s octem)
  • 120 gramů kořene petržele

Příprava
Postupujte následovně:

1. Nejprve očistěte petržel a pokrájejte ho na menší kousky.

2. Z citronů získejte kůru a také ji nakrájejte na menší kousky. Předtím však citróny důkladně omyjte ve vlažné až teplé vodě s přidáním octa nebo sody, abyste z nich odstranili postřikové látky.


 3. Nyní vložte nakrájený petržel a citronovou kůru do mixéru. Přidejte k nim med a olivový olej a vše dobře rozmixujte na jemnou směs.

4. Vyrobený lék přelijte do skleněné uzavíratelné nádoby a udržujte ho v chladničce.

Použití


Tento lék užívejte 3 krát denně, 1 až 2 čajové lžičky nalačno alespoň 15 minut před jídlem - před snídaní, obědem a večeří.

Užívejte ho pravidelně, až do zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Závěr


Když si budete vybírat suroviny na tento recept, upřednostněte jejich vysokou kvalitu. Med a citrony by měly být v bio kvalitě. Pokud takové neseženete, nevadí, ale v takovém případě citrony důkladně umyjte.

Abyste urychlily léčbu, vyhýbejte se pití kávy a jedení čokolády či sladkostí, protože tyto potraviny mohou přispívat k rychlejšímu množení bakterií v močových cestách.