Toto bude od dnes Váš nejlepší přítel. Produkt, který Vám pomůže ke správnému fungování ledvin i bez drahých léků

0
(0)

Dalibor , 22. 01. 2020

Divoká růže! Možná se budete divit, ale všechny části této rostliny od kořenů přes listy až po bobule jsou pro ledviny učiněným lékem na dlouhý a zdravý život. Tato rostlina Vás navíc zbaví případných otoků, tmavých váčků a kruhů pod očima či jakýchkoliv bolestí v boku.

Proč právě tato rostlina? Šipky jsou bohaté na vitamín C, třísloviny, katechiny a flavonoidy. Všechny tyto látky se vyznačují schopností rozpouštět ledvinové kameny!

Jak si správně pročistit ledviny?

Pevně ​​věříme, že se šipky stanou nejlepším přítelem Vás i ledvin. Nejen, že Vás zbaví soli, ale rozloží i ledvinové kameny, upraví funkci životně důležitých orgánů a zmírní jakýkoli případný zánět. Co je důležité, během tohoto procesu čištění ledvin, dochází k pročištění zároveň i jater!

Co budete potřebovat:

  • 2-3 PL sušených nebo čerstvých plodů šipek
  • 500-700 ml vroucí vody
  • termosku

Postup:

Šipky zalijte vroucí vodou a nechte odstát v termosce přes noc. Ráno, až vstanete, bude Váš nápoj připraven k použití!

Pro správné pročištění ledvin by odvar měl pít 2-3x denně, nejlépe jeden pohár (200ml) po jídle. Podstatně důležitým upozorněním při pití tohoto drinku je fakt, že byste odvar měli vždy pít brčkem. Vrtá Vám v hlavě proč? Tento jednoduchý odvar ze šípků obsahuje vysoký podíl kyseliny askorbové, která může mít při pravidelném užívání nepříznivý vliv na zubní sklovinu, čímž může dojít až k zabarvení Vašich zubů.

Během očistné fáze byste vždy měli pít dostatek vody po celý den. Tím přispějete k odstranění všech škodlivých látek z těla. Doporučujeme i dietu, která bude založena na jídlu bez soli. Jako náhradu poslouží např. koriandr, kmín, kopr, petrželka nebo citrónová šťáva.

👍 Tento návod je užitečný