Tisíce lékařů přijdou kvůli ním o práci: Jadérka, co vyléčí i tu nejhorší leukémii

0
(0)

Dalibor , 21. 01. 2020

Rakovina představuje onemocnění, které se v poslední době rozšířilo ve všech částech světa.

Každoročně jí podlehnou miliony lidí, protože na ni neexistuje žádný spolehlivý lék. Tedy, až dodnes.

Objev, který boří zavedenou léčbu rakoviny


Věda investovala miliony a miliony dolarů do výzkumu s cílem jednou provždy zastavit toto hrozné onemocnění.

Pravda je však taková, že celá desetiletí nedokázala žádný účinný lék proti. Mnozí experti ale tvrdí, že o to farmaceutické firmy zřejmě ani neměli zájem, protože by to ohrozilo jejich příjmy.

V tomto článku vám představíme semínka, které jsou extrémně účinné v ničení rakovinných buněk, přičemž zdravé nechávají na pokoji a nijak jim neškodí.

V budoucnu by tak mohly způsobit, že miliony lékařů přijdou o práci.

Je téměř neuvěřitelné byť jen představit si, že lék proti rakovině skutečně existuje. Veřejnost však o něm neví a to čistě z finančních důvodů.

Farmaceutické společnosti by totiž přestaly vydělávat peníze na prodeji tradičních protinádorových léků s těžkými vedlejšími účinky. Mnoha by dokonce hrozil bankrot.

Naštěstí, navzdory neustále házením klacky pod nohy, se alternativní medicína rozvíjí stále více a více.

Je načase přestat obetovávať miliony životů každý rok jen proto, aby se zachovaly zisky farmaceutických firem a celého předraženého medicínského systému.

Poznejte proto jadérka, které bojují proti rakovině a kterých se konvenční medicína bojí.


Jadérka silnější než chemoterapie


Nedávný výzkum prováděný na Univerzitě Kentucky ukázal, že hroznové jadérka jsou při pokusech usmrtili až 76% buněk leukémie již v prvních 24 hodinách!

Byly schopny navodit apoptózu (sebevraždu) rakovinných buněk, přičemž zdravé buňky nijak neovlivňovaly. Jsou tak účinnější než chemoterapie a k tomu naprosto bezpečné.

Uvedený výzkum odhalil několik průlomové informace o hroznových jadérkách. Publikovala ho Americká asociace pro rozvoj vědy a dnes si ho mohou prohlédnout všichni. Najdete ho na přiloženém linku.

Tím, že hroznové jadérka často vyplivnout, ochuzujeme se o cenné výživné látky, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty (zejména vitamin E), vitaminy skupiny B a mnohé minerální látky.

Avšak nejsilnější látku s protinádorovými účinky se ukazuje být takzvaný OPC extrakt, což znamená Oligomerické komplex proantosyanidy.

Jak používat jadérka?


Používat můžete přímo rozdrcené jadérka.

V případě, že vám nechutnají, další alternativou je konzumace za studena vylisovaného oleje nebo doplňků obsahujících výtažky.

Závěr
Jak se ukazuje, alternativní medicína nejednou překonává výsledky medicíny konvenční. Tak tomu bylo i v tomto případě.

Je třeba, abychom všichni sdíleli tyto cenné informace a dozvěděl se o tom celý svět. Pomůžeme tak všem onkologickým pacientům bojujícím o svůj život.

👍 Tento návod je užitečný