Tip na předělání dětského pokoje s pár kusy dřeva

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Každý rodič chce pro své dítě dokonalý dětský pokoj. Tento tatínek vytvořil něco neuvěřitelného. Stylový přístřešek na stromě. Když ho uviděly jeho děti, byly doslova nadšené. Původně byl jen jeden požadavek, ale nebylo možné ho splnit. A protože otec nechtěl své děti zklamat, rozhodl se udělat něco jedinečného. Udělal si úkryt na stromě, přímo v jejich pokojíčku. Sami se můžete přesvědčit, že je to možné.

Jak jednoduché to je

Obyčejný nábytek si samozřejmě můžete koupit v mnoha hobby marketech. Pokud však chcete skutečně originální dětský pokoj, můžete mít vážný problém. Jednoduše nemůžete dostat to, co chcete. Máte tedy dvě varianty. První z nich je, že se vše vyrábí na zakázku, což může být časově i finančně náročné. To věděl i otec dětí, a tak se proto rozhodl vyzkoušet druhou metodu. Měl jasnou vizi a rozhodl se, že pokojíček zrenovuje svépomocí.

Natočil i video s časosběrným snímkem

Byl odhodlán nejen realizovat svůj nápad, ale také natočit jedinečné časosběrné video, které by vše zaznamenalo. Jednak proto, aby dokázala, že to všechno zvládl sám, jednak proto, aby ostatním ukázal zajímavý návod, jak originálně zrenovovat dětský pokoj krok za krokem, pokud máte chuť a energii. Když vidíte výsledek, musíte si říct, že tento otec své děti velmi miluje, protože pro ně udělal něco úžasného.

Video:

Zdroj: svetkreativity.cz