Tento recept se šíří světem jako požár: Zahojte si klouby a zregenerujte kosti

0
(0)

Dalibor , 17. 01. 2020

Stárnutí s sebou přináší řadu zdravotních problémů podmíněných věkem. Jak se tělo postupně oslabuje, stejně to postihuje i kosti a klouby, které se časem opotřebovávají.

Bolesti kolen, kloubů a kostí dokážou být někdy dost intenzivně a nejednou znemožňují provádění i těch nejběžnějších denních aktivit.

Příčiny problémů s klouby a proč je důležité začít jednat včas


Nejčastěji jsou postiženy právě kyčelní klouby a kolena, protože ty jsou během chůze zodpovědné za nošení až 80% naší hmotnosti.

Klouby se zvyknou opotřebovat i kvůli špatnému držení těla, nadměrné tělesné hmotnosti, dlouhému stání a podobně.

Existuje však jeden extrémně silný přírodní lék, který utiší bolest a obnoví vitalitu celého těla. Na rozdíl od klasických léků nezpůsobuje žádné negativní vedlejší účinky a je kompletně přírodní.

Při problémech s klouby je velmi důležité začít jednat včas a nenechat jejich přerůst do skličující bolesti a poškození tkání, které se pak obtížně napravují.

Také je důležité najít si takový lék, který nejen potlačuje nepříjemné projevy onemocnění, ale zaměřuje se na jeho skutečné příčiny. No a takovým je i náš dnešní recept.

Jde o přímo zázračný prostředek proti bolestem kloubem a kostí, který téměř vždy spolehlivě zabere.

Přírodní recept na bolesti kloubů a kostí
Budete potřebovat tyto suroviny:

  • 2 polévkové lžíce štiplavého chilli koření nebo feferonek
  • 1/2 sklenice (1 dcl) teplého olivového oleje nebo jablečný ocet
  • 2 až 3 cm odřezek zázvoru (zázvoru)

Postup
1. Použijete olivový olej, mírně ho zahřejte, ale ne až tak, aby pálil. Pro jistotu je lepší ho ohřát ne přímo na ohni, ale ponořením skleněného poháru, ve kterém je olej, do horké vody.

2. Při použití jablečného octa, ten nemusíte ohřívat.

3. Očistěte zázvor a nastrouhejte ho na struhadle.

4. Nyní do oleje (respektive octa) nasypte chilli koření a nastrouhaný zázvor. Dobře to celé zamíchejte, abyste získali homogenní směs.

5. Směs přemístěte do skleněné uzavíratelné nádoby. Nemusí být uskladněna v chladničce.

Aplikace
Použití tohoto receptu je velmi jednoduché.

Vezměte připravenou směs a 2 krát denně si ní natírejte bolestivé klouby. Nechte to působit přibližně 20 minut, pak si daná místa omyjte vlažnou vodou a vysušte ručníkem.

Užívejte pravidelně až do ústupu bolestí.

Jak recept funguje?


Chilli koření má vysoký obsah látky kapsaicinu.

Jde o extrémně silnou protizánětlivou substanci, která potlačuje záněty a utlumuje bolesti. Podobné vlastnosti má i zázvor.

Po nanesení na pokožku se vyvolá pocit tepla, který zlepší prokrvení postižených kloubů. To následně zajistí lepší regeneraci a hojení tkání.

Po pár týdnech aplikace tohoto receptu zaznamenáte, že vaše šlachy a chrupavky jsou citelně silnější, zánět potlačen a bolest odstraněna.

👍 Tento návod je užitečný