V čem tkví tajemství léčby česnekem? Koukněte se proč ho lidé propichují a vážou na nit.

0
(0)

Dalibor , 11. 02. 2021

Následující článek pojednává o ženě, která objevila velmi účinný přírodní lék na své přetrvávající gynekologické potíže. Ke svému překvapení ho našla tam, kde to nejméně očekávala – a totiž v přírodě. Když měla tato žena poprvé podezření, že se u ní objevila vaginální infekce, navštívila samozřejmě svou lékařku. Ta její podezření potvrdila a předepsala jí nějaké léky a vaginální krém. Jakmile začala léky a krémy užívat, infekce za pár dní ustoupila a ženě se ulevilo. Byla ráda, že se nepříjemných potíží zbavila a už nemusí do ordinace své gynekoložky. Bohužel, asi po měsíci se infekce vrátila a tentokrát ještě horší než poprvé.

Začarovaný kruh

Kolotoč běhání po doktorech, chvilkové úlevy a opětovného návratu obtíží pokračoval a žena už začínala být zoufalá. Jednoho dne si řekla „dost!“ a rozhodla se zkusit přirozenější způsob léčby. Na internetu hledala přírodní léky, když ji zaujal článek, ve kterém jiná žena líčila, že měla stejné problémy, ne-li horší, ale nyní už je s jejími problémy konec, protože našla jednoduché řešení. Tím řešením je léčba česnekem. Žena byla nejdříve šokována: „Česnek v pochvě? To snad ne, to už je i na mě moc.“ Raději tedy pátrala po jiných způsobech léčby.

Pomohla až příroda

Jenže když se infekce po měsíci zase objevila a žena už nevěděla, co dělat, vzpomněla si na článek o léčbě česnekem. „Už nemám co ztratit“, řekla si a rozhodla se česnek vyzkoušet. Ze začátku byla velmi skeptická. K jejímu překvapení se však okamžitě začala cítit lépe a příznaky infekce postupně ustoupily. Infekce brzy úplně zmizela a už se nevrátila. Nyní doporučuje tento lék všem ženám, které trpí vaginálními infekcemi, a radí dívkám, aby se vždy po pohlavním styku ihned osprchovaly, aby tak zabránily vzniku infekce.

V čem tkví tajemství léčby?

Podívejme se na to, jak se léčba provádí. Potřebovat budete stroužek česneku, jehlu a nit. Teď už jen postupujte podle jednoduchého návodu a lék si samy doma připravte:

  1. Vezměte si stroužek česneku, oloupejte ho a opláchněte vlažnou vodou. Středem protáhněte nit a zavažte ji a pořádně utáhněte, aby se nemohla rozvázat.
  2. Vložte česnek do pochvy a měňte jej každých 8-12 hodin. Postup opakujte tak dlouho, dokud infekce zcela nezmizí. To může trvat několik dní, v závislosti na tom, jak závažná je vaše infekce.