Tento maličký dům stojí méně než 1000 eur. Takto vypadá uvnitř. Montáž trvá 3 dny a záruka je 40 let!

0
(0)

Dalibor , 09. 07. 2024

Mít vlastní dům je snem mnoha lidí, který však často ztroskotá na financích. Stále větší oblibě se proto těší originální a útulné mini domy, které lze umístit i na ty nejmenší pozemky. Společnost Arched Cabins přináší na trh inovativní řešení v podobě obloukových příbytků, které představují vynikající alternativu k velkým a drahým budovám.

Originální Bydlení

Společnost Arched Cabins vyvinula neobvyklý typ domů, které jsou k dispozici v 17 různých velikostech od 7,34 do 75 m² a v 20 odlišných barvách. Interiérové uspořádání je zcela na požadavcích zákazníků. Standardní model o rozměrech 8 x 8 stop lze pořídit za méně než 1 000 dolarů.

Vhodné pro Jakékoliv Klimatické Podmínky

Tyto domy jsou navrženy tak, aby byly vhodné k bydlení v jakýchkoliv klimatických podmínkách, od tropického tepla až po arktickou zimu. Mohou být dokonce nainstalovány na platformě automobilu, což zvyšuje jejich mobilitu a flexibilitu využití.

Multifunkční Využití

Arched Cabins nabízí široké spektrum využití svých domů. Mohou sloužit jako kanceláře, přístřešky pro zvířata, místa k rekreaci, lovecké chaty, studentské rezidence nebo obyčejné stodoly.

Jednoduchá Montáž

Domy od Arched Cabins lze sestavit týmem specialistů, ale i samotnými majiteli. Ke každému domu je přibalen ilustrovaný montážní návod, který montáž značně usnadňuje. Samotná montáž trvá 3 až 15 dní v závislosti na velikosti domu.

Základy a Přístavby

Náklady na dům nezahrnují vylití základů nebo budování plošiny. Interiérový design je záležitostí vkusu majitele, ale uvnitř lze umístit vše, co je potřeba pro pohodlný pobyt. K základům je možné přidat i přístavby, a dům může být dokonce vícepodlažní.

Dlouhá Životnost

Společnost Arched Cabins poskytuje záruku kvality až na 40 let, což svědčí o dlouhé životnosti a spolehlivosti těchto domů.