Tento domácí česnekový sirup je 10krát účinnější než antibiotika

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2021

Jistě už jste slyšeli o tom, že česnek působí jako antibiotikum a zabíjí bakterie přítomné v lidském organismu. Má také silné antivirové a antifungální účinky, díky čemuž zlepšuje krevní a lymfatický oběh. V případě nemoci se tedy nemusíte spoléhat pouze na léky na předpis. Pokud do sebe nechcete dávat chemické léky plné zbytečných látek, můžete si blahodárný lék vyrobit doma. Nebudete potřebovat nic složitého a můžete ho používat jen při potížích, ale také každý den.

Tento přírodní sirup je 10krát silnější než antibiotika na astma, přetrvávající kašel, bolest v krku, infekce dýchacích cest, bronchitidu a potíže s dýcháním. Je to také velmi důležitý doplněk, který byste měli užívat každý den k posílení svého zdraví. Tento přírodní recept obsahuje pouze čtyři přísady, které s největší pravděpodobností máte neustále ve své kuchyni. Neváhejte a pusťte se do jednoduchého receptu na zdraví.

Co budete potřebovat na přípravu domácího léku?

Jak jsme již uvedli, budete potřebovat pouze čtyři složky. Než začnete, připravte si ½ šálku medu, ¼ šálku organického jablečného octa, hlavu česneku a ½ sklenice vody. Poté můžete začít. Rozdrťte nebo nakrájejte česnek. Smíchejte ho se zbytkem ingrediencí a uložte do sklenice. Než začnete sirup konzumovat, počkejte jednu noc, aby všechny ingredience měly šanci uvolnit své cenné látky. Následující den sirup přeceďte a uložte na tmavém a chladném místě.

Jak ho používat?

Pokud chcete posílit svůj imunitní systém, užívejte 5 kapek denně. Pokud máte zdravotní potíže a chcete je léčit, vezměte si lžíci sirupu každé 2 hodiny, dokud se nebudete cítit lépe. Použití těchto složek má svůj důvod. Med je skvělým zdrojem vitamínů, minerálů a enzymů, které účinně bojují proti volným radikálům. Jablečný ocet má antibakteriální a antivirové vlastnosti. A česnek je přírodní antibiotikum se širokým spektrem účinku.