Tento doktor vypustil do světa zprávu! „Lidi zabíjí chemoterapie, ne rakovina“

0
(0)

Dalibor , 24. 04. 2020

Chemoterapie nemůže identifikovat a chirurgicky zabíjet rakovinové buňky. Tady je jasné, že chemoterapie je toxická léčba, která pravděpodobně dokáže zničit rakovinové buňky.

Problém je ale to, že zničí všechny věci dobré a i špatné ve své cestě a jednoduše je nerozlišuje, tedy nedělá rozdíl mezi rakovinovými a zdravými buňkami. Jiným slovem je chemoterapie intravenózně podávaný jed, kterí zabíjí živou látku. Opakované chemoterapie a opakovaná léčba radiací zabíjí celé tělo.

Imunitní systém je velmi silně zasažen chemoterapií a často se tak stává, že nedostatečně chrání tělo před ostatními nemocemi, což může vést až k smrti.

Přibližně 67 % lidí, kteří umírají během léčby rakoviny, tak umřeli na infekce, které vznikají jako přímý důsledek selhání imunitního systému, kvůli agresivní a toxické povaze léků.

Zde máte prohlášení doktora Metheho o rakovině!

“Kdybych onemocněl rakovinou, nikdy bych nešel na standartní centrum léčby rakoviny. Oběti rakoviny, které žijí daleko od těchto center, mají šanci“

Statistické pdaje ukazují, že v průměru 1 z 2 mužů a 1 ze 3 žen vykazuje během svého života rakovinu. Ještě horší je, že současná léčby rakoviny je často neúspěšná a pouze zhoršuje příznaky onemocnění. Podle Dr. Jonese je chemoterapie neúčinná v 97% případů.

Například pacienti, kteří onemocněli rakovinou prsu a odmítají konvenční terapii, žijí 4x déle než pacienti, kteří postupují podle léčebního systému.

Lidé, kteří přijali chemoterapii, zemřou během 3 let od diagnózy, velké množství zemře ihned po několika týdnech. Toto tvrdí doktor Jones a jediný důvod, proč je chemoterapie neustále nabízená je, že se z ní dá profitovat, a to dost veliké peníze, které se lékařskému průmyslu prostě hodí

👍 Tento návod je užitečný