Tato žena se během jednoho dne zbavila bolesti kloubů. Povíme vám jak

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Bolesti kolen a kloubů se objevují z mnoha důvodů a nejčastěji u starších jedinců. Na vině může být klidně i špatná obuv, ale i závažnější příčiny. Přírodní ingredience mohou tento problém pomoci vyřešit, a to zcela jednoduše.

Recept

Složení receptu je plné protizánětlivých ingrediencí, které jednou provždy zatočí s bolestí. Některé přísady také posilují vazy a šlachy díky vysokému obsahu hořčíku, křemíku, vitaminu C a dalším.

Připravte si těchto několik ingrediencí, které budete později míchat dohromady:

  • Šálek 100% přírodního pomerančového džusu
  • Šálek ovesných vloček
  • Šálek vody
  • Čajové lžička skořice
  • Dva šálky ananasu nakrájeného na kostičky
  • Včelí med
  • Půl šálku drcených mandlí

Příprava

Vložte do hrnce cereálie a povařte je několik minut s vodou tak, aby změkly. Dále je přesuňte do mixéru, přidejte ananas, pomerančový džus a mandle. Skořici a med podle chuti. Vše důkladně promíchejte. Podávejte studené.

Takový nápoj si připravte každý den a uvidíte, že vaše bolest se časem zmírní nebo úplně vymizí. Vazy, šlachy a klouby přirozeně posílíte.

Pokud budete nápoj konzumovat jednou nebo dvakrát, nemusí se nic změnit. Úleva nastane až ve chvíli, kdy budete pravidelně připravovat recept klidně i několik týdnů. V takovém případě se může váš pohyb stát příjemnějším a snadným. U závažnějších případů je vhodné léčbu provádět i několik měsíců než se dostaví účinky.

Proč je recept účinný?

Ananas obsahuje vysoké množství vitaminu C, nezbytného pro posílení kosterního systému. Obsahuje také látky, které působí protizánětlivě.

Pomerančový džus je na tom stejně jako ananas. Skořice zlepšuje krevní oběh, což může vašim kolenům a kloubům pomoci obnovit přirozeně pohyblivost.

Nakonec také oves a mandle, které obsahují nezbytné množství vápníku pro tělo. Díky tomu je zajištěno zdraví a pevnost vašich kostí.