Tato potravina je ZÁZRAK pro vaše tělo, bohužel málokdo ví o její skvělých účincích!

0
(0)

Dalibor , 23. 01. 2020

Představte si, že jen 100 g tvarohu v dopoledních hodinách vás může zbavit většiny stresu, podrážděnosti a úzkosti po celý den. A to není jediný důvod, proč by se mělo začít s tímto produktem spolu s lžičkou zakysané smetany!

Nyní vám prozradíme, proč vědci důrazně doporučují míchat tvaroh a kysanou smetanu. Na konec, není nad zdravé snídani. My vám řekneme, s nimiž produkty tato surovina bude mít užitek, a se kterými vám neprospívá.

Tvaroh se zakysanou smetanou

Je třeba poznamenat, že s věkem se trávení zhoršuje a horší působí i mléčné výrobky, ale to neplatí pro tvaroh. Mezi nimi se sám absorbuje velmi snadno, přičemž v žaludku nevyvolává pocit těžkosti. Mnozí odborníci po prozkoumání jeho složení dospěli k závěru, že s přidáním kyselé smetany se tvaroh stává ideálním produktem pro sportovce, děti a ženy, které bojují s dietami.

Vážně, mastné kyseliny v zakysané smetaně, vápníku a lehce stravitelné bílkovině jsou darem pro krásku. Lesklé vlasy, silné nehty a zdravá kůže jsou bonusem pro štíhlé tělo. Kaloriálne snídaně z tvarohu a zakysané smetany nepřesahují 300 kcal.

V tomto pokrmu jsou sacharidy zcela nepřítomné, což nakonec vede ke štěpení tuků v pase a bocích. Pokud budete mít nízkotučný tvaroh a přidáte do něj jogurt, obsah kalorií se sníží na polovinu. S takovými snídaní i štíhlí bude hubnout.

Pro muže jsou důvody ke konzumaci tvarohu trochu jiné

Tentýž lehký protein se aktivně zapojuje do regenerace svalů po tvrdém tréninku nebo vyčerpávajícím výkonu a také zvyšuje hladiny testosteronu. Je to ideální náhrada drahých proteinových koktejlů.

Nemluvě o použití tvarohu bohatého na vápník, pro děti, který je pro ně opravdu ideální potravina. Ale jistě nevíte fakt o tomto produktu: je důležité jíst tvaroh na snídaně a zapomeňte na existenci kozlík. Stresová odolnost a zdravý nervový systém nikomu neublíží a to vše díky vysokému obsahu vitamínů B.

Kontraindikace tvarohu se smetanou

Zajímavé je, že denní dávka tvarohu se zakysanou smetanou se denně pohybuje od 200 do 250 gramů (to je kvůli zvláštnostem rovnováhy vody a soli). Z dalších kontraindikací stojí za zmínku jen osobní nesnášenlivost a problémy s ledvinami, které by neměly být přetížené proteinovými produkty během nemoci.

Pokud jste se přece rozhodli pro tyto výživné snídaně, zapomeňte na kávu, čokoládu a alkohol. Tyto potraviny vám způsobují nedostatečnou absorpci vápníku při kombinování těchto produktů. A další důležitý bod: otázka, zda jíst tvaroh s kyselou smetanou na snídani s cukrem. Nezapomínejte ten je obsažen iv ovoci.

Na vstřebání cukru potřebujete velké množství vápníku

Při přidání cukru do tvarohu, je důležité pochopit, že užitečnost pokrmu zmizí. Pokud se vám bez něj pokrm zdá být příliš nevýrazný, připravte si tvaroh se smetanou, solí, česnekem a zeleninou. Takto připravený tvaroh se může jíst se zeleninou, chlebem, tenkou Pito nebo jen tak, pokud si držíte linii a staráte se o své zdraví.
Tvaroh je opravdu prospěšná a užitečná potravina, která by neměla chybět ani u vás!