Tato bylinka zcela vynuluje poškození jater od alkoholu i léků

0
(0)

Dalibor , 27. 04. 2020

Játra je jeden z největších a zároveň nejdůležitějších orgánů. Mezi její hlavní funkce patří čištění krve přicházející ze střev předtím, než ji pustí dál do těla.

Kromě toho detoxikuje tělo od škodlivých chemikálií a léků. Játra také produkuje žluč, která se přes žlučník dostává zpět do střeva a pomáhá při trávení.

Kromě toho se v ní tvoří mnohé bílkoviny, které tělo potřebuje pro své správné fungování.

Co se stane, pokud játra přestane fungovat

Jak vidíte, játra je pro náš život nezbytná. Má sice poměrně silné regenerační schopnosti, ale v dnešním přechemizovaná a nezdravém světě dostává často pořádně zabrat.

V případě, že je přetížena a nestíhá zvládat své funkce, nastává vážný problém. Naše tělo pod návalem toxických látek přestává správně fungovat a rychleji stárne.

Pokud nedojde k nápravě, může to vyústit až k jejímu selhání, případě k nevratnému onemocnění jako je například cirhóza nebo rakovina jater.

Naštěstí, existuje jedna bylinka, která dokáže vynulovat a téměř úplně zvrátit všechny poškození pečení.

Lékořice a jeho vliv na regeneraci jater

Lékořice (česky lékořice) obsahuje přímo zázračnou sloučeninu, co takříkajíc vynuluje všechno poškození jater, které vzniklo v důsledku alkoholu, léků či jiných toxických chemikálií.

Jde o látku glycyrhizin, která má ohromující léčivé účinky.

Několik studie potvrdily, že působí v lidském těle následovně:

  • chrání tkáně jater
  • antivirální
  • proti rakovině
  • proti zánětům

S jistým zjednodušením lze říci, že tato látka je nejblíže k tomu, co bychom mohli nazvat "zázračným lékem" jaký byl kdy objeven na choroby jater, včetně steatózy, cirhózy, rakoviny a hepatitidy.

Glycyrhizin drasticky potlačuje záněty v játrech a téměř kompletně napravuje všechny poškození až do stavu před onemocněním. Kromě toho zastavuje progresi fibrózy a předchází toxické akumulaci žlučových kyselin v játrech.

Produkty a extrakty z lékořice mohou mít různé stupně koncentrace. Užívejte jejich vždy podle návodu uvedeném na konkrétním výrobku.

Úřady tají informace o léčivých účincích lékořice

Bohužel, tyto informace se od svého lékaře nedozvíte. Úřady v USA se dlouhá léta snaží potlačit šíření znalostí o léčivých účinků lékořice na lidskou játra.

Dokonce zašli až tak daleko, že zakázaly prodej přírodních doplňků s obsahem extraktu a kriminalizují výrobců, kteří by to chtěli o lékořici tvrdit (samotné lékořici jako bylinku zakázat nemohou).

Je to nanejvýš smutné, protože lékořice by dokázalo zachránit celosvětově tisíce lidských životů.

Závěr

Lékořice se v lidové medicíně používá již přes 4000 let. Nezapomínejte, že nejlepší a nejmocnější léky nenajdete v lékárně, ale v přírodě. A lékořice je bez pochyb jedním z nich.