Jak vypadají slovenské ,obědy zdarma,.Toto je výsměch do tváře rodičů a dětí!

0
(0)

Dalibor , 10. 11. 2019

Koncem září minulého roku bylo do Národní rady Slovenské republiky předložen návrh na změnu zákona týkající se dotací na stravu v předškolních a školských zařízeních. Novela zákona je pro "školkařů" platná od ledna tohoto roku a pro děti navštěvující základní školy přišel zákon v platnost od září 2019.

Návrh z dílny Směru SD (Blaha, Tomáš, Fico, Kaliňák, Kamenický, Vážný) zajišťuje dětem dotaci na stravu ve výši 1,20 € / den v případě pokud se dítě "zúčastnilo výchovně vzdělávací činnosti v mateřské škole nebo výuky v základní škole a odebralo stravu ". Celková suma dotaci na "obědy zdarma" by měla představovat částku 80 až 120 milionů eur.

Děti mají obědy zdarma, no jsou hladové!

Před pár dny se na facebookové stránce Nekrmte nás odpadem objevila šokující snímek "obědu zdarma" se základní školy v Holíči. Pohled na porci pro dítě ve vývinu byl zarmucující. "Takto můžete zmocňoval mozky důchodcům, realita = nic není zdarma = a kdo to za to zaplatí? Samozřejmě my lid, a kdo se nažere, Stát !!! Že vám není hanba nechat děcka hladové, "píše se v příspěvku. Do dnešního dne je na příspěvku přibližně 1400 reakcí, 626 komentářů a 777 sdílení. Podívejte se na fotku a posuďte sami.

 

Poznámka admina:

Pro všechny, kteří tomu nechtějí věřit, že by to mohla být pravda: Foto i uvedené informace jsou seriózní a ověřené. Potvrzeno je to od rodičů mnoha dětí. A potvrzují to i rodiče v komentuje pod tímto příspěvkem. Doma se děcka stěžovali, že 1 kopeček rýže a 2-3 maska ​​...

Od Vás:

Toto dostávají děti ve školní jídelně v Holíči, Základní škola, školní 2, Holíč.
To je na úkor = ZDARMA = ved toto je výsměch, to mají byt děti nyní hladové, nezlobte se na mě ale toto je vrchol všeho. Můžete se stydět, celý systém je uplne k ničemu, celé to vaše zdarma. Takto můžete zmocňoval mozky důchodcům, realita = nic není zdarma = a kdo to za to zaplatí? Samozřejmě my lid, a kdo se nažere, Stát !!! Že vám není hanba nechat děcka hladové