¨Trápíte se také s tímto problémem? Takhle snadno se můžete zbavit tlustého krku a dvojité brady!

0
(0)

Dalibor , 17. 03. 2021

Některým lidem se objeví první příznaky nezdravého životního stylu na tváři a krku. Jde o nejviditelnější místa, kde se nadbytečná kila ukáží jako první. Pokud je vám nepříjemné, že je váš obličej a krk obézní, můžete se nadbytečných kilogramů zbavit podle níže uvedených pravidel. Není na tom nic složitého, ale musíte se na to pochopitelně trochu soustředit a dodržovat tyto pravidla.

Zbavit se tuku na obličeji a krku je docela obtížné, protože se to zde projeví obvykle naposledy, když člověk začne z těchto oblastí hubnout. Samotné cvičení, změna životního stylu a strava ovšem pro tuto oblast lidského těla nestačí. Musíte se snažit ještě trochu víc a dodržovat následující rady.

Potřebujete méně kalorií a více tekutin

Chcete-li dosáhnout trvalého úbytku hmotnosti, neměli byste konzumovat více než 500 – 1000 kalorií denně. Aby mohlo začít spalování tuků v obličeji, pažích a krku, musí tělo trpět nedostatkem kalorií. Zní to dost nepříjemně, ale zaručeně vám to pomůže. Neměli byste ovšem zahájit příliš extrémní dietu, protože by to mohlo poškodit váš metabolismus a nakonec i vaše zdraví.

Dostatečný příjem tekutin je nezbytnou součástí spalování tuků. Dehydratace zpomaluje metabolismus. Voda dodává pokožce pružnost a ovlivňuje stav pokožky na obličeji a krku. A stejně tak je čistá voda důležitá pro správné fungování metabolismu. Proto byste neměli zapomínat dodržovat pitný režim bez ohledu na to, zda je teplo nebo zima.

Konzumace čerstvé zeleniny a solení pokrmů

Jedním z nejdůležitějších základů zdravého životního stylu je konzumace velkého množství zeleniny. Zelenina bohatá na vlákninu stimuluje trávení, podporuje hubnutí, doplňuje tělo živinami a podporuje produkci kolagenu. Nadměrný příjem soli způsobuje, že tělo zadržuje vodu, takže můžeme snadno bobtnat. Minimalizujte příjem soli, místo koření použijte bylinky.