Tajemství rodinného štěstí Pierce Brosmana

0
(0)

Dalibor , 10. 07. 2024

Pierce Brosnan - jeden ze šesti herců, kteří hráli v sérii filmů o Jamesi Bondovi. Fanoušci jej znají jako agenta 007. Hrdina, jehož ztvárňoval, je silný, odhodlaný, hazardní hráč a milovník žen. Samotný herec je však úplným opakem této filmové postavy a lze jej považovat za skutečného muže, který je rodinně založen.

Jeho manželka nemá parametry supermodelky, právě naopak. Pierce si však najde každý den na to, aby jí řekl, jaká je výjimečná.

Co tedy drží jejich dlouholeté manželství pohromadě?

Pierce Brosnan se poprvé oženil s herečkou Cassandrou Harrisovou. Osvojil si její dvě děti a začal s výchovou jejich společného dítěte. Pár by byl šťastný, kdyby Cassandru nepostihla rakovina vaječníků, nemoc, kvůli které přišla o život.

O tři roky později

Se v jeho životě objevila žena jménem Keely Shaye SmithováNepochádzala ze světa Hollywoodu, začínala jako novinářka a zpravodajka.

Keely se s Piercem seznámila v roce 1994 v Mexiku.

Přišla tam na jeden večírek s úmyslem udělat rozhovor s hercem Tedem Danson a dala se do řeči se svým budoucím manželem.

Založení rodiny a manželství

Jejich vztah se vyvíjel poměrně rychle, ale herec se už tentokrát nepospíchal do dalšího manželství. Narodili se jim dva synové, 7 let žili v civilním manželství a až pak se rozhodli oddat se i před samotným Bohem. Jednoduše si chtěli udělat prázdniny.

Co je spojuje

Láska, kterou si vzájemně projevují. Během všech let, i když byly děti malé, Keely měla hodně práce, doprovázela svého manžela na všech společenských akcích a často ho navštěvovala během natáčení i mimo domov.

Soucit, porozumění a podpora Pierce

Přestože Keely neměla žádnou zkušenost s dětmi, vstoupila do vztahu s Piercem, přijala jeho tří potomků a stala se jejich matkou. I tímto způsobem se herec dokázal morálně zotavit ze ztráty své první manželky.

Neupřímování neustálé pozornosti na sebe a své vlastní ego

Keely a Pierce jsou otevření lidé, kteří se snaží vést život bez urážení a hádek. Díky pozitivnímu naladění dokáží jeden druhého podpořit a dodat naději i tehdy, když jim osud do života přinese různé překážky. Společně se věnují charitě a ochraně životního prostředí.

Keely je o 10 let mladší než Pierce

V 90. letech, kdy se setkali, byla ženou štíhlé postavy, ale zejména během období těhotenství začala přibírat na váze. Pak se jí už nikdy nepodařilo dostat se do předchozí formy. Některé média psali o jejích problémech se štítnou žlázou, které přispěly k nárůstu tělesné hmotnosti.

Keely však nepovažuje hubnutí za svou životní prioritu. A je zjevné, že ani Pierce nepovažuje za nutné mluvit své manželce, aby se dala na dietu. Tomu se říká skutečná láska.