Tajemství legendární baby Vangy odhaleno: recepty na vyléčení jakékoliv nemoci

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Baba Vanga, vlastním jménem Vangelija Pandeva Gušterova, byla bulharská nevidomá věštkyně a morální autorita. Celý její život byl opředen různými mýty. Ačkoliv tato nenápadná žena ztratila zrak, viděla toho víc než mnoho – podrobnosti týkající se minulosti i budoucnosti. Řada jejích proroctví se postupně naplňuje dodnes.

„Všechno, co je potřeba k uzdravení, je kolem nás, příroda nám dala všechno,“ nechala se Vanga slyšet. Léčitelka přitom nijak nezpochybňovala práci lékařů a standardní medicíny. Často však varovala, že syntetické drogy jsou špatné a nebezpečné. Hluboce věřila, že toho, co je pro naše tělo nejdůležitější, musíme dosáhnout sami. Tvrdila, že k dispozici máme všechno, co nám naše planeta poskytuje, a že proti každé nemoci existuje rostlina.

Trápí vás zdravotní problémy? Pomůže příroda

Svěřit své zdravotní neduhy přírodě a nechat se léčit tím, co nabízí. Co konkrétně baba Vanga doporučovala? Máte problém s akné? Dle slov této bulharské vědmy si před spaním potáhnete obličej bavlněnou látkou nebo gázou, kterou jste předtím namočili do vody, ve které se vařilo mýdlo, meduňka a bezinka. Na zánět průdušek postačí hrst bobkových listů. Ty vyvařte v přiměřeném množství vody, dokud se její část neodpaří. Jednu lžíci této tekutiny konzumujte třikrát denně. Trpíte bolestí zad? Namažte si je medem. Bolí vás žaludek? Na léky zapomeňte, uleví vám čaj z bazalky, heřmánku a máty. Proti zánětu dásní pomůže odvar z šalvěje, při jejich krvácení zase převalování šťovíku v ústech. Od bolesti hlavy vám pomůže výluh z anýzu, při stupňující se bolesti zase vyvařený vřes zahradní. K bolesti hlavy se přidala neschopnost usnout? Vařte jeden až dva listy agáve ve dvou až třech litrech vody. Před spaním si v této tekutině hlavu omyjte.

Trápí-li vás krevní tlak, vyzkoušejte směs z kukuřičné mouky a vody. Do horké vody dejte jednu lžíci kukuřičné mouky a nechejte přes noc odležet. Uleženou směs ráno nemíchejte, pouze ji vypijte na prázdný žaludek. Na zvýšenou teplotu Vanga zase doporučovala vývar ze švestky, jablka a hrušky. Jakmile vychladne, ponořte se do něj zhruba na dvacet minut, poté se osprchujte. Dále se natřete šťávou z grapefruitu a ponechejte přes noc. Ráno se osprchujte.