Stiskněte tento bod na dobu 2 minut. Překvapí vás, jaký účinek to na tělo může mít.

0
(0)

Dalibor , 10. 03. 2021

Některá tajemství našeho těla jsou až neuvěřitelná. Stisknutím akupresurního bodu na vašem zápěstí se může dostavit překvapivý účinek na celé vaše tělo. Co se stane, když si prsty zmáčknete tento bod?

Určité body našeho těla mají léčebný účinek

Pokud vás zajímají léčebné účinky skrz body lidského těla, pak vás zaujme i tento překvapivý trik. Lékařství už tisíce let zná několik bodů na lidském těle, se kterými můžete vyléčit problémy, nemoci i bolesti kdekoliv ve vašem těle a dokonce i v orgánech.

Například chodidla jsou plná bodů, které jsou propojené s orgány nebo částmi vašeho těla. Masáží místa nad patou můžete podpořit funkci vaší štítné žlázy, bolesti hlavy zase lehce zkrotíte rozmasírováním palců na noze. Je mnoho dalších míst na vašem těle, které vám jednoduše a hlavně rychle pomohou od bolesti.

Tlak na určité místo nebo masírování části těla vám pomůže od:

  • intenzivních bolestí
  • nemoci
  • zdravotních problémů

V čem vám pomůže tlak na zápěstí?

Podívejte se na video, kde je přesně ukázán bod na zápěstí ruky. Stiskněte a držte tento bod na obou rukou zároveň po dobu dvou minut. Takový krok vám pomůže s úlevou vašeho zažívacího traktu. Pokud je vám těžko po jídle nebo se vám z nepochopitelného důvodu dělá špatně od žaludku, stačí si dvě minuty podržet tyto body na vaší ruce.

Možná se vám to zdá nepochopitelné a zcestné, vždyť ruka nemá nic společného s vaším žaludkem. Opak je ale pravdou. Celá nervová soustava i lidská tkáň je propojená a některé body vaše těla jsou spojené a mnohem citlivější pro úplně odlišné orgány nebo části člověka.

Až vám bude zase někdy těžko od žaludku nebo budete mít pocit na zvracení, vzpomeňte si na tento jednoduchý trik. Stiskněte zápěstí a do dvou minut budete mít po bolesti i nepříjemných pocitech. Jedině tak si můžete rychle a velice snadno pomoci od nepříjemností během dne.