Starý lék z Ruska vám pomůže proti bolestivým a nepříjemným hemeroidům.

0
(0)

Dalibor , 14. 11. 2020

Hemeroidy jsou jedním z nejpalčivějších problémů, který může potrápit až 50% populace. V dnešní moderní době jsou hemeroidy obzvlášť častým jevem, protože spousta lidí při práci používá počítač a několik hodin denně u něj musí sedět, aniž by se protáhli. Sezením si ale můžete přivodit právě tento dráždivý problém.

Jednoduchou a přirozenou léčbou se hemeroidů můžete snadno zbavit a poradit tak tento trik i ostatním, nebo se s ním svěřit svému lékaři.

Na hemeroidy s bramborami a olejem

Hemeroidy ještě můžeme rozdělit na vnější a vnitřní. Jsou to vlastně zvětšené křečové žíly, které se objevují v konečníku nebo okolo jeho vchodu. Pokud se hemeroidy zvětší, bolest působí i pouze sezení či vyprazdňování.

O hemeroidech se moc často nemluví, lidé se za tento problém stydí i v dnešní době. Existuje ale jednoduchý recept, se kterým se jich můžete zbavit během několika dní a to bez použití jakékoliv chemie nebo jiných léků.

Brambory pomáhají lidskému organismu už po několik staletí a jsou oblíbenou přílohou po celém světě. Mohou vám pomoci od různých problémů ať už jejich konzumací, nebo jiným využitím. Málokdo však ví, že brambory působí skvěle proti hemeroidům.

Tento lék vyzkoušeli poprvé v Rusku

Je známé, že ruské obyvatelstvo hodně často zkouší různé potraviny a suroviny, aby si tím lidé ulevili od bolesti. I tento recept pochází z Ruska a je vyzkoušený několika generacemi. Pokud vás trápí vnitřní hemeroidy, postačí vám pouze:

  • Brambory
  • Kvalitní olivový olej

S těmito dvěma surovinami uděláte zázraky a zbavíte se hemeroidů. Stačí jen brambory nakrájet na hranolky a ty potom namočit do olivového oleje. Umístěte je do konečníku na celou noc. Jednotlivé kusy hranolků se změkčí a vy je dostanete ven při vyprazdňování.

Stejně tak použijte brambory a olej na vnější hemeroidy. Tam stačí brambory také naložit do olivového oleje, po nějaké době brambory přiložte na obvaz a přitlačte na místo, kde se hemeroidy vyskytují. Nechte gázu na místě také celou noc a ráno by se vám mělo viditelně ulevit.