Stačí smíchat dvě přísady a zbavíte se suchého kašle během pár minut!

0
(0)

Dalibor , 16. 09. 2020

Ať už nachlazení potká vás, nebo někoho blízkého, máme pro vás úžasný a jednoduchý recept, jak se rychle zbavit suchého, dusivého kašle. Příprava není jen snadná, ale také velmi rychlá a efektivní. Vyrobený přípravek zabírá už za pár minut a mohou je používat všechny věkové kategorie. Navíc se jedná o stoprocentně přírodní ingredience, takže má i příjemnou chuť. Lahodný lék, který léčí a posiluje imunitní systém, vyrobíte z:

· 100 ml kokosového oleje,

· 100 gramů medu,

· špetky skořice.

Postup přípravy

Je to velmi snadné. Kokosový olej a med dejte do misky a míchejte, dokud nebude směs dobře spojená. Konzistence by měla být krémová. Nakonec přidejte trochu skořice a znovu promíchejte. Vzniklou směs nalijte do formy na led a dejte alespoň na dvacet minut do mrazáku. Tím získáte ochucené kostky ledu s kokosovým olejem, medem a skořicí. Chladivá dobrota nebude dobrá jen pro váš krk, ale pro organismus jako celek. Jedná se totiž o velmi zdravou kombinaci surovin.

Až bude směs zmrzlá, vyjměte kostky z formy, dejte je do misky a uložte do lednice. Tak si bude moci vzít léčivou kostku každý člen rodiny kdykoli bude potřebovat. Tyto domácí bonbóny si zamilují děti i dospělí a celá rodina se bude těšit úžasnému zdraví. Navíc jsou chuťově velmi dobré, takže potěší i milovníky sladkého. Sladkou léčbu můžete aplikovat kdykoli, kdy pocítíte dráždivý kašel nebo se budete cítit nachlazení. Používat je můžete ale nejen pro léčbu, ale také jako prevenci.

Studené jako lék?

Možná vám přijde podivné, že byste si při nachlazení a kašli měli cucat studené kostky letu. Nesmysl to ale vůbec není. Díky ledu si příjemně zchladíte podrážděné sliznice a díky zdravé směsi dostanete do krku přesně ty složky, které potřebujete pro zklidnění a odstranění nepříjemného kašle. Nenechte se proto vůbec odradit tím, že jde o led. Uvidíte, že vám bonbóny budou chutnat a léčbu si tak užijete o trochu více, než obvykle.