Stačí jedna lžička před snídaní a stanou se velké věci: Může napravit i životně důležité orgány.

0
(0)

Dalibor , 04. 02. 2020

Přírodní medicína získává v poslední době stále více na popularitě. Je to hlavně proto, že za poměrně málo peněz umožňuje léčit mnohé nemoci, ale bez negativních vedlejších účinků léků.

V dnešním článku vám ukážeme návod na výrobu jednoho jednoduchého domácího přípravku skládajícího se jen ze dvou surovin, který má řadu léčebných účinků.

Jediné, co potřebujete udělat, je zkombinovat olivový olej a citronovou šťávu

Budete na to potřebovat přibližně 1 polévkovou lžíci olivového oleje a čerstvou šťávu z 1 citronu. Nalijte je spolu do misky a lžičkou dobře zamícháme. A to je vše!

1) Odstraňuje zácpu

Tato kombinace pomáhá zvlhčit a promazat střevní výstelku a také aktivuje funkce žlučníku, což výrazně zlepšuje trávení.

Obsahuje také množství antioxidantů, které stimulují vyplavování toxinů z těla.

2) Ochraňuje srdce a odstraňuje záněty

Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny, které pomáhají zlepšovat cirkulaci krve a odstraňují nánosy cholesterolu z cév, čímž chrání vaše srdce. Uvedená směs také obsahuje mnoho vitamínů a látek, které v těle potlačují záněty.

3) Uzdravuje játra

Když se cítíme opuchnutí, bez energie a unavení, je to obvykle tehdy, pokud máme v těle příliš mnoho toxinů. Játra jsou hlavním detoxikačním orgánem, který zbavuje naše tělo většiny toxinů. Zdraví jater je proto základem dobré tělesné kondice.

4) Zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a pokožky

Konzumace uvedené směsi má pozitivní vliv i na zlepšování kvality vašich vlasů, nehtů a pokožky.