Sousedka měla v pokoji položen pohár s vodou, octem a se solí. Když jsem zjistila, na co to slouží, udělala jsem doma totéž ...

0
(0)

Dalibor , 18. 06. 2024

Od té doby, co znám tento trik, všechny mé problémy jsou vyřešeny! Pokud se vám už stalo, že jste u někoho viděli pohár se solí, a v duchu jste nechápavě nadzvedli obočí, dnes se dozvíme důvod. Jde o velmi užitečný a prospěšný trik, který do domu přináší štěstí a prosperitu.

Žádné babské pověry

Sůl je totiž nejsilnějším komponentem při čištění energie v domě. Pokud nás trápí chronická únava, pochmurná nálada, smutek, či dokonce apatie, je velmi pravděpodobné, že máme v domě nahromaděnou negativní energii.

Donést nám ji mohla klidně i návštěva z předminulého týdne. Celkem postačí, že nám někdo závidí například pouze nejmenší drobnost.

Jak si vyčistit dům?

Smíchejte:

1 l vody

1 lžičku octa

1 lžičku soli.

Sůl nerozpouštějte, pouze ji do vody nasypeme a nechte ji spadnout na dno. Měla by zůstat viditelná. Někteří lidé v jiných zemích čistí dům tak, že skleněnou misku naplní solí a pokapou ji octem.

Pokud jsme se rozhodli pro solnou směs s vodou a octem, vložíme ji do skleněné mísy nebo do sklenice a nádobu postavíme do místnosti, kde trávíme nejvíce času.

V ložnici, v obývacím pokoji nebo v kuchyni by měla být nádoba se solí na světlém místě. Pokud se cítíme špatně v celém domě, klidně rozložme solnou nádobu v každé místnosti.

Po 24 hodinách zkontrolujeme, zda se na povrchu šálku objevila sůl. Pokud je sůl nahoře, vše vylijeme a postup zopakujeme. opakujeme to tolikrát a tak dlouho, dokud sůl nezůstane na dně misky.

Pak si můžeme být jisti, že náš dům je očištěn od negativních energií a uvidíme, že se budeme také lépe cítit.

Tento postup se může kdykoliv a dokonce preventivně opakovat několikrát za měsíc.

Vědecké vysvětlení

Pokud se divíte, kroutíte hlavou se slovy, že jde o nesmysly, zadržte. Čištění energií solí má totiž vědecké vysvětlení, podložené již desítky let.

Sůl sytí vzduch negativními ionty a ty následně vytvářejí pozitivní vibrace. Je to vynikající metoda, která nám pročistí dům iv případě, že se sami o sobě cítíme úplně v pohodě.

Na pročištění domácnosti slouží i aromaterapie nebo zářivá energie, kterou vydávají ze sebe některé druhy rostlin a téměř všechny druhy zvířat. Nejznámějšími polykači negativní energie jsou kočky, ale
nejsou jedině. Totéž nám v domácnosti udělá jakýkoliv chlupáč.

Nečekejme to pouze od rybiček, hadů z terarijních zvířat. Kromě toho jsou na takové účely stále dovážené i originální solné kameny, úlomky ze solných dolů. A už celé věky.