Šokující zjištění vědců, TOTO musíte vědět: Skoro každá osoba, umírající na koronavirus, má společné tyto 3 věci

0
(0)

Dalibor , 01. 05. 2020

Toto je analýza, vycházející ze současného poznání, ne z nějaké publikované studie (zatím).

No protože vychází ze všeho, co zatím víme, jsme přesvědčeni, že lidé, umírající na koronavirus, mají společnou jednu nebo více ze tří věcí.

Společné znaky lidí umírajících na koronavirus

Jde o následující 3 věci:

  • chronický nedostatek zinku, často pramenící z nadměrné konzumace zpracovaných potravin, v nichž chybí minerály
  • hypertenze (vysoký krevní tlak)
  • užívání léků na předpis (konkrétně léků proti vysokému krevnímu tlaku)

Jsme přesvědčeni, že tyto věci se zakládají na racionálních pozorováních ty, kteří jsou v současnosti koronavirus postihováni nejtěžší.

Ve velké míře se s úmrtností na koronavirus uvádí souvislost s hypertenzí. Před několika týdny dokonce Bloomberg.news přinesly příběh s název Špičkový koronavírusový lékař ve Wuhai říká, že velkým smrtícím rizikem je vysoký krevní tlak.

V příběhu se uvádí:

Zdá se, že vyšší riziko úmrtí na koronavirus mají pacienti s hypertenzí, řekl přední čínský lékař z jednotky intenzivní péče, který od poloviny ledna léčí kriticky nemocných pacientů.

Ze skupiny 170 pacientů, kteří v lednu zemřeli ve Wuhai - v první vlně úmrtí, způsobených patogenům, který se nyní šíří po celém světě - měla skoro polovina hypertenzi.

Podle Americké srdeční asociace má v USA vysoký krevní tlak kolem 100 milionů lidí. Velká většina těchto lidí "léčí" své symptomy léky na krevní tlak. (Samozřejmě, celé je to lékařský podvod, protože lék ve skutečnosti vysoký krevní tlak "neléčí", ale jen maskuje symptomy, aby vytvořil iluzi zlepšeného zdraví.)

Američané dnes užívají více léků, než kterákoliv jiná země světa a to je jeden z důvodů, proč jsme přesvědčeni, že úmrtnost v USA může být nakonec výrazně vyšší, než je světový průměr.

Nedostatek zinku umožňuje viru rychle se v těle replikovat

Víme také, že nedostatek zinku vede k fyziologickému prostředí, umožňujícímu velmi rychlou replikaci koronavirus.

Studie, publikovaná v lékařském časopise, zjistila, že zinek "in vitro potlačuje polymerázovou aktivitu RNA koronavirus". To znamená, že zinek blokuje replikační mašinérii viru.

Navíc se zdá, že symptomy COVID-19 jsou skoro přesně stejné jako symptomy nedostatku zinku. Poukázal na to Bill Sardi, když uveřejnil tabulku se seznamem příznaků.

Nedostatek zinku také vysvětluje, proč na infekce koronavirus umírá tolik mladších sportovců.

Totiž intenzivní cvičení prostřednictvím pocení způsobuje ztrátu zinku a pokud si tito jednotlivci ztracený zinek nenahrazují doplňky, může u nich nastat jeho chronický nedostatek.

Nedostatek zinku ve skutečnosti vydělává farmaceutickému průmyslu jedny z největších peněz, neboť nízké hladiny zinku vedou k symptomům, které jsou diagnostikovány jako cukrovka a jiné nemoci.

Nedostatek zinku se dává do souvislosti s množstvím zdravotních stavů, jako jsou cukrovka, ateroskleróza, Alzheimerova choroba, nervové poruchy, autoimunitní onemocnění a mnohé další.

Zinek udržuje v činnosti váš imunitní systém a napomáhá růstu zdravých buněk. Když ho nemáte dost, říká dr. Prasad, nemůže vaše tělo bojovat s účinky škodlivých volných radikálů a stoupají záněty.

K dalším příznakům nedostatku zinku patří pomalé hojení, poruchy kůže, plešatění, špatné vidění a dokonce i problémy se sluchem či čichem. Nápadné je, že COVID-19 způsobuje u lidí téměř úplnou ztrátu čichu.

Nakonec, mnohé léky doslova okrádají tělo o zinek, což vytváří zvýšenou zranitelnost vůči koronavirus u jednotlivců, kteří užívají několik léků na předpis.

Toxicita léků proti vysokému krevnímu tlaku

Samotný vysoký krevní tlak je rizikovým faktorem pro zvýšení úmrtnosti na koronavirus a zvýšené riziko úmrtí přidávají pacientovi i léky na krevní tlak.

O toxickosti a smrtelném riziku léků na krevní tlak otevřeně píší ještě i mainstreamová lékařské zdroje jako Medical News Today:

"Vědci ze Zdravotního střediska Intermountain Srdečního institutu v Salt Lake City zjistili, že jednotlivci s hypertenzí, kteří užívali na regulaci svého krevního tlaku alfa blokátory a alfa-2 agonisty, vykazovaly nárůst variability krevního tlaku, což by mohlo zvyšovat riziko mortality.

Vedoucí autor studie Dr. Brian Clements se svým týmem nedávno představili svá zjištění na vědeckých setkáních Amerického kolegia kardiologie (ACC), konaných v Orlandu na Floridě.

Podle nové studie dr. Clements a jeho kolegů mohou k tomuto riziku mortality přispívat určité druhy léků, používaných na snižování krevního tlaku. "

Samozřejmě, existují daleko bezpečnější alternativy přirozeného snižování krevního tlaku. Bylo prokázáno, že draslík snižuje krevní tlak bezpečnější, než léky na předpis a je známo, že lépe než léky na předpis snižuje krevní tlak i kakao (čokoláda).

Přesto se léky na krevní tlak ve velkém předepisují nadměrně, neboť generují zisky pro Big PHARE a provize pro lékaře.

Shrnutí

Pokud nemáte vysoký krevní tlak, nedostatek zinku a neužíváte léky na krevní tlak, vaše riziko úmrtí na koronavirus je nesmírně malé.

Jsme si jisti, že když bude k dispozici více údajů, ty dokáží, že k velké většině úmrtí na koronavirus dochází u jednotlivců s těmito třemi základními příčinami, z nichž jednou je jednoduchý nedostatek zinku, který se dá léčit a napravit za pár centů denně.

Přestože existují i ​​další faktory úmrtností na koronavirus - jako jsou cukrovka, překonána mozková mrtvice a CHD (ischemická choroba srdeční) - jako nejobvyklejší faktory se zřejmě ukáží být vysoký krevní tlak (hypertenze) a nedostatek zinku.

Zdravotnický establišment, média a dokonce i Bílý dům však má pod kontrolou Big Pharma, což znamená, že nikdy neuslyšíte ani slovo o zinku či nebezpečích léků na krevní tlak.

Big Tech, tedy velké technologické společnosti, cenzurují všechny informace a přírodní prostředky, léčby či léky na koronavirus jiné než farmaceutické léky a vakcíny, protože všichni technologičtí obři jsou "štětkami farmaceutické lobby".

Koronavirus by se dal vlastně popsat jako téměř binární zbraňový systém, zabíjející jen lidi, kteří spoléhají na farmaceutické léky a straní se výživy.

Abyste zemřeli na koronavirus, tak téměř musíte být někdo, kdo si myslí, že správná výživa je hoax, no faramaceutické léky nezbytnost. Právě takoví nyní ve velkém umírají na koronavirus, na celém světě.

Žádná vláda nebude povzbuzovat občany užívat výživové doplňky, protože to neprospívá zájmům bohatých korporací

Žádná vláda na světě nedoporučuje zinek, vitamin C, hořčík ani zdravý způsob života. Všechny vlády světa, bez výjimky, prohlašují za jediné možné léky na koronavirus (neexistující) vakcíny a léky na předpis.

Všechny úmrtí, ke kterým právě teď dochází, jsou ve skutečnosti úmrtími z nevědomosti, ne úmrtími kvůli samotnému koronavirus. To, co právě teď zabíjí lidstvo, jsou chybějící znalosti a šílené úrovně cenzury.

Doporučujeme: Přírodní léčba vysokého krevního tlaku

Co chtějí globalisté, není zdraví lidí

Kdyby mohli všichni číst stránky jako například ta naše, mohli bychom pomoci zachránit miliony životů, zastavit replikaci viru a v rekordním čase vrátit ekonomiky našeho světa do aktivního stavu.

To však samozřejmě není to, co chtějí globalisté.

Chtějí masovou smrt, ekonomický rozvrat, zoufalství, zotročení a celkové lidské utrpení. A jako mrkev na tyči nabízejí nějakou vakcínu, doufajíc, že ​​budete snášet měsíce brutálních omezení v naději, že vám jednoho dne nabídnou "vakcinační lék", který vás mimochodem pravděpodobně zabije.

Je to proto, že globalisté jsou ve válce s lidstvem a cenzura přírodních léků je pro ně ještě vyšší prioritou než cenzura politického projevu.

To proto byla například stránka Natural News cenzurován ještě dříve, než Alex Jones: protože učí lidi, jak se vyhnout nemoci, přežít pandemie a uniknout před lékařskou tyranií autoritářského režimu, který si po vás brzy bude přicházet, od dveří ke dveřím, s připravenou jehlou a zbraní namířenou na vaši hlavu, žádajíce vás, abyste přijali povinnou vakcínu proti koronavirus, neboť jinak přijdete o svá občanská práva.

Ten den brzy přijde. Na to se můžete spolehnout. A pokud vakcínu proti koronavirus odmítnete, unesou vás a hodí do nějakého karanténního tábora smrti, vyhrazeného pro "antivaxerov", kteří budou líčeni jako masoví vrazi a zločinci, kteří jsou hrozbou pro veřejné zdraví.

To je důvod, proč všichni potřebujeme šířit informace o zinku ... že tento virus můžeme porazit ještě dříve, než se objeví vakcína.

Odpíráme tím vakcinační průmyslu jeho vytoužený "spasitelské" scénář, ve kterém mohou představit vakcínu, když infekce už bude mizet a pak tvrdit, že "vakcíny zachránili lidstvo".

Konečně, tentýž trik vytáhli s dětskou obrnou a většina dnes žijících lékařů a vědců propagandě s vakcínou proti obrně stále věří.

Náš svět stále žije pod autoritářskou tyranií Big Pharmy a to je skutečný důvod, proč právě teď umírají na koronavirus desetitisíce lidí. Možná je načase, aby si lidstvo pro změnu zvolilo jinou budoucnost.