Šokující důkaz cestování v čase: Tyto fotografie z roku 1917 dokazují, že cestování v čase je možné

0
(0)

Dalibor , 03. 06. 2024

Na internetu se znovu objevila fotografie muže, který je podle některých cestovatelem času v roce 1917, a několik z nich zpochybnilo zákony fyziky.

Fotografie 100 let stará

Fotografie byla pořízena před více než 100 lety v Kanadě a ukazuje skupinu mužů, žen a dětí, kteří sedí na svahu nějakého druhu.

Pozorovatelé s orlíma očima si však všimli, že fotografie vynikla z velmi zvláštního důvodu - z toho, co se zdá být mužem 20. století.

Fotografie byla objevena v knize Lester Ray Peterson z roku 1974 The Great Cape Scott Story - příběh o historii kanadského regionu.

Co je špatného na fotografii?

Co fascinovalo ty, kteří narazili na tuto fotografii, vypadá, že je to „surfař“, jak mu někteří říkali.

Má na sobě velmi pytlovité tričko a šortky s moderním větrem ošlehaným účesem a je zjevně v rozporu se všemi ostatními kolem sebe.

Bližší pohled na lidi kolem něj se zdá, že muž po jeho levici je svou přítomností naprosto ohromen.

Dále napravo se zdá, že žena ukazuje rukou na předpokládaného cestujícího v čase, což vede ke spekulacím, že muž nebyl na místě a mimo svůj čas.

Cestování v čase

Ve skutečnosti to téměř vypadá, jako by skočil přímo do scény, jak byla fotografie pořízena.

YouTuber Jamie D. Grant se ocitl v šílenství, když vzal knihu a narazil na záhadnou fotografii.

Ve videu na YouTube s názvem Time Travel proof found. Pravda nebo iluze? Říká: „Všimněte si skupin, jejich oblečení, jejich klobouků. Dokonce i to, jak sedí připraven na fotografii.

"Podívej se blíže." Jeho hlava odhalena, vlasy, šortky. Muž nalevo nevěřícně zírá.

Surfař

„Ukázal záhadný cestovatel nemožné a cestu časem?“ Co myslíš? "

„Surfař“ se připojil k takzvanému „hipsterskému cestovateli v čase“, který se objevil na fotografii ze 40. let v módním smyslu, zdánlivě desetiletí před lidmi kolem sebe.

Jeden divák se k videu vyjádřil: „Díval jsem se na tuto knihu jako malé dítě a všiml jsem si tohoto obrázku; není to jen skutečné; ale v té době jsem cítil, že jeho oblečení je na tomto obrázku trochu vpřed, stále mám husí kůži “

Fotografie

Proč na obrázek nepatří?

Další osoba řekla: „Ten chlap vypadá na obrázku překvapeně.

„Zdá se, že to je z jiného časového období. Skvělé video.“

Ale jak někteří zdůraznili, „surfař“ se může zdát, že vyniká jako bolavý palec od zbytku davu, ale jeho oblečení může být velmi módní.

Jedna osoba komentující knihu na GoodReads.com zmínila článek v Post Gazette a řekla: 20. století.

„Tento článek říká, že je námořníci amerického námořnictva nosili již v roce 1913.“

Fotografie

Jedná se o pravdu nebo podvrh?

„Jelikož ostatní chlapci na obrázku nosí šortky, řeknu, že není cestovatel v čase.“

„Kromě Billa a Teda by si cestující v čase mysleli, že by bylo nejlepší nosit tričko a šortky, když cestujete zpět v čase?“

V obou scénářích se všichni fyzici shodují, že je nemožné cestovat zpět v čase podle našeho současného chápání vesmíru a jeho zákonů.

Podle profesora Williama Hiscocka z Montanské státní univerzity můžeme pokročit s účinkem speciální relativity na dilataci času. Pohyb zpět je však slepá ulička.

Závěr

Expert uvedl: „Cestování v čase do minulosti, které lidé obvykle považují za cestování v čase, je mnohem nejistějším návrhem.

„Existuje mnoho řešení Einsteinových rovnic obecné relativity, která člověku umožňují sledovat časovou osu, která by ho (nebo jeho) vedla k tomu, aby se setkal dříve (nebo s jeho babičkou).“

„Problémem je rozhodnout, zda tato řešení představují situace, které by mohly nastat ve skutečném vesmíru, nebo zda jde pouze o matematické zvláštnosti neslučitelné se známou fyzikou.“

Profesor zdůraznil, že žádný experiment nebo pozorování ve vesmíru nikdy nenaznačilo, že k takovému cestování časem dojde.