Soda v kombinaci s citronem? Směs 1000krát silnější než chemoterapie

0
(0)

Dalibor , 11. 10. 2020

Přes veškerý pokrok v medicíně je čím dál tím jasnější, že kolikrát mohou být ty nejjednodušší věci tím nejúčinnějším a nejlepším lékem na mnohé naše bolístky. Příroda je totiž plná doslova elixírů života, které nepotřebují žádné zvláštní zpracování, pouze naši konzumaci. Jedním z takových klenotů je kupříkladu citron. Jo, přesně tak, takové to žluté, co vám v restauraci plave ve sklenici s vodou.

Citrony jsou jedním z nejzdravějších druhů ovoce celého světa. Máme ho ve zvyku dávat maximálně k nápojům a do perlivé vody, účinkuje ovšem velmi dobře proti mnoha zdravotním problémům. Dovede účinně snižovat stres i úzkost, reguluje krevní tlak a likviduje vnitřní parazity. Léčí bakteriální i houbové infekce a jde taky o silné antidepresivum.

I přes celkovou informovanost o účincích citronu mnozí nevědí, že je také velmi prospěšný v případě rakoviny. Prakticky bez ohledu na její typ má citron silné protirakovinné vlastnosti. Podle některých zdrojů z oblasti farmacie má schopnost neutralizovat buňky až 12 ti typů rakoviny. Někdy se i uvádí, že je až 1000krát silnější než chemoterapie či další léky.

Spojení se sodou

Citron je velmi účinný ve spojení s jedlou sodou. Kromě toho tato kombinace umí i tlumit negativní účinky chemoterapie. Protože se rakovina sama vyvíjí v kyselém prostředí, je alkalické prostředí nutné pro omezení jejího rozvoje.

Proto zde uvádíme několik podmínek pro správnou úroveň pH v těle. V první řadě dbejte na to, aby vaše strava sestávala až z 80% z čerstvé zeleniny a ovoce. Také pijte nejméně půl litru čisté vody každý den. Kromě toho pravidelně kontrolujte pH a minimalizujte stres.

Také použijte následující recept

  • Lžička jedlé sody
  • Šťáva jednoho citronu
  • 240 ml filtrované vody

Příprava a použití: Smíchejte všechny tyto přísady a výslednou směs pijte minimálně 3krát za den.