Po vánočních svátkách jsem měla 7 kilo nahoře v oblasti břicha. Díky tomuto nápoji šly zase hezky dolu.

0
(0)

Dalibor , 27. 01. 2021

Tuk umístěný kolem břicha není nijak moc pěkný na pohled. Dělá dojem mohutnější postavy, ale také to není nic dobrého pro lidské zdraví. U lidí s velkým množstvím břišního tuku jsou vyšší rizika některých zdravotních problémů jako například srdečních onemocnění, cukrovky a některých typů rakoviny. Pokud se chystáte s břišním tukem zatočit, kupte si tyto snadno dostupné ingredience:

  • jedlá soda
  • 3 l vody
  • 5 – 6 stonků petrželové natě
  • 1 kg citrónu

Příprava nápoje na břišní tuk je také velmi snadná

V první řadě důkladně omyjte a očistěte citróny. Naplňte misku teplou vodou a přidejte do ní jedlou sodu. Nezapomeňte mísu pořádně promíchat. Jedlá soda se musí nejprve úplně rozpustit. Citróny ponořte do této vody s jedlou sodou a nechte je po dobu jedné hodiny louhovat. Teď je na řadě petržel. Tu nakrájejte na jemné kousky. Poté vyndejte vylouhované citróny a nakrájejte je. Kůru neloupejte, dejte ji tam také.

Teď budete potřebovat hrnec o větším objemu. Nalijte tři litry vody do hrnce. Do vody přidejte citróny a petržel. Všechny tyto ingredience vařte v hrnci po dobu dvou až třech hodin. Poté tuto směs sceďte. Měli byste získat zhruba litr a půl sirupu na břišní tuk.

Účinky sirupu a jeho dávkování

Tento sirup je vhodné použít pro odstranění přebytečného břišního tuku. Zároveň pro Vás může být přínosný, pokud trpíte na vysoký cholesterol v krvi. Tento sirup jej snižuje. Tyto dva hlavní účinky jsou důvodem, proč se tento sirup konzumuje.

Co se správného dávkování sirupu týká, opět to není nic náročného. Dávkování je velmi snadné. Každé ráno vypijte sklenici tohoto sirupu na lačný žaludek. Uvidíte, jak bude pro Vaše tělo přínosný. Pomaličku začnete pozorovat změny, které na Vás budou nastávat. Budete pít sirup tak dlouho, dokud budete chtít hubnout. Až se dostanete na Vámi požadovanou váhu, můžete s pitím nápoje přestat.

👍 Tento návod je užitečný