Udělejte s prsty přesně toto, jako je na obrázku. Výsledek má překvapující účinky na vaše zdraví.

0
(0)

Dalibor , 15. 10. 2020

Na světě existují různé rady, které se sice zdají jako jednoduchá hloupost, ale mohou v sobě skrývat nevšední sílu. Pokud si přejete získat pevné zdraví pomocí jednoduchého a rychlého cvičení, čtěte pozorně, co byste měli každý den udělat se svými prsty.

Uvolněte se

Pokud si přejete uvolnit svou duši a vrátit tělu ztracenou sílu, je třeba si alespoň jednou za den najít klidné místo, kde budete relaxovat a provádět cvičení. Nenechte se ničím rušit. Odložte telefon a zbytečné myšlenky, abyste se mohli ponořit do léčení.

Stisknutí prstu

Jemně rukou uchopte celý palec své druhé ruky a tiskněte jej mírným tlakem po dobu pěti až šesti minut. Zastánci této formy léčení tvrdí, že dokáže uvolnit stres, pomoci od bolestí hlavy a zbavit vás nepříjemných úzkostí.

Tisknout můžete také ukazováček, který z vašeho nitra dostane pryč pocity hanby, strachu nebo frustrace. Kromě toho vám také pomůže snížit bolest zad a uvolnit tělo.

Pozadu nezůstává ani prostředníček. Jeho mačkání přináší pocit úlevy ve chvíli, kdy jste napjatí, plní hněvu a chronické únavy. Prst můžete i jemně masírovat, abyste dosáhli požadovaného cíle.

Masáže

Prsteníček je částí, která při jemné masáži zbavuje smutku, všech starostí a negativních vibrací. Nezapomeňte také na malíček, který je sice mnohem menší než ostatní, ale nabízí stejnou možnost relaxace pro vaše tělo. Ovládá totiž vaši náladu, nervy a jeho masáž přispívá ke zdravému duchu.

Dlaň

Tiskněte také celou dlaň. Díky tomu se vám vyhne obloukem zácpa, průjem, nevolnosti a špatný krevní tlak. Doprovázejte masáž opravdu hlubokým dýcháním. Ruce postupně vyměňujte a tiskněte je vždy jen tak, aby vám to bylo příjemné. Průtok krve bude po několikátém cvičení přirozenější a u vás se dostaví pocit harmonie a klidu.