Smíchejte banán s pivem a naneste na vlasy. Výsledek vás šokuje

0
(0)

Dalibor , 21. 10. 2020

Vypadávání vlasů netrápí jen muže, ale také ženy. Roli hraje zejména genetika, stav pokožky, ale i stres. Můžete začít plešatět náhle bez zjevné příčiny, a to vám může způsobit mnoho psychických problémů. Zkuste svůj problém aktivně řešit jednoduchým způsobem. Možná vám pomůže vaše vlasy zachránit.

Spousta léků

Každý, kdo vypadávání vlasů zažil, ví, jak je těžké najít lék, který by skutečně fungoval. Mnohdy lidé vyhazují nemalé peníze za různé masti, krémy, spreje a další produkty, které ve výsledku za nic nestojí. Zkuste si pro změnu investovat úplné minimum do několika ingrediencí z obchodu a uvidíte, že své vlasy můžete zachránit i přírodním způsobem.

Pokud jste jedním z nešťastníků, kterému začaly vlasy vypadávat, nezoufejte. Ingredience, které budete potřebovat, najdete v nejbližším obchodě s potravinami a do léčby se můžete pustit ihned. Lék je zcela přirozený bez toxinů a nemá žádné negativní účinky. Nemáte tak co ztratit a můžete se do toho pustit.

Ingredience pro přípravu

Jen několik málo potravin pro váš lék:

  • Syrové vejce
  • Půlka banánu
  • 12 ml piva
  • 1-2 lžíce medu

Příprava léku už nemůže být jednodušší. Stačí totiž všechny ingredience naházet do mixéru, zapnout na plný výkon a sledovat, jak se vám připravuje domácí lék.

Opakované užívání

Hlavu si nejprve omyjte nějakým neagresivním šamponem, aby nebyla mastná. Směs naneste na postižená místa a nechte několik hodin působit. Vajíčko na svém místě zaschne, proto ho pak bude třeba opatrně vymývat.

Pokožka by neměla mít žádnou alergickou reakci, pokud vyloženě netrpíte nesnášenlivostí na jednu z obsažených surovin. Opakujte postup několikrát týdně po dobu až několika měsíců, a poté by se měly dostavit první pozitivní výsledky. Stávající vlasy by měly získat na síle a také se mohou vytvořit nové, což způsobí, že budete mít hustější hřívu.