Skvělý vzkaz 40. leté psycholožky pro všechny muže, s tímto se nedá nesouhlasit

0
(0)

Dalibor , 26. 06. 2024

Psycholožka a krásná žena Lilia Achremčik napsala výzvu pro všechny muže, kteří si ji musí přečíst, ale i těm, kterých se to přímo netýká.

Za 40 let ve svém životě zažila jak pozitivní, tak i negativní zkušenosti. Bohužel, zda naštěstí poznala se s mnoha představiteli silnějšího pohlaví, ale ne všichni byli hodni titulu "muž".

Toto byste měli vědět:

V poslední době se strašně začnu nudit, jakmile se dám do řeči s nějakým mužem. Někdy jste tak hloupí, že je možné předvídat co uděláte nebo řeknete.

Ano, abych byla upřímná, dosud jsem dostala hodně návrhů na sex. Nikdy jsem však neporozuměla, proč si muži myslí, že by mi podobný návrh měl imponovat, zejména i daný muž není vůbec atraktivní?

Když si projdete určitými etapami svého života, s největší pravděpodobností už víte, jak takové situace vypadají a vůbec vás nepřekvapují. Kromě toho velmi dobře vím, jak mohou být některé události skutečným zklamáním.

Něco řeknete, pak se vytratíte a stane se z toho začarovaný kruh

nic nového, vše jde podle vašeho scénáře. Muži, uvědomujete si, že takové chování je snadno předvídatelné?

Kavárny, restaurace ... Pozvete mě zahrát si kulečník nebo na výstavu. Velmi dobře rozumím, o co tady jde. Ale dělejte to tak, aby to mělo smysl.

Od první minuty mi dokažte, že si mě ceníte. Je to právě váš postoj, který vás dělá jedinečným.

Jako psycholožka chápu, že instinkt převažuje nad rozumem. Primitivních lidí, kteří se chovají jako primitivní zvířata je na této planetě příliš. Naštěstí existují i ​​vzdělaní lidé s úrovní a šarmem. Je jich však málo, zatraceně málo!

Nepotřebuji flirtovat. Často slýchám: "Pojďme se blíže poznat!"

Jak blíže?

Možná že mi přečtete úryvek ze Shakespeara, abyste ze sebe udělali romantického prince, který dobývá mé srdce.

Opravdu chcete vědět, co mě u mužů přitahuje? Inteligence! Slyšíte? INTELIGENCE!

V 40-tce mě už nezajímá, jak velké je vaše břicho či jiná část těla ... Víc mě zajímá to, o čem se s vámi mohu promluvit.

Jestli mě opravdu chcete překvapit, zapůsobte na mě svou lidskostí. Velmi dobře chápu, že vaše první myšlenka je: "Zajímavé, jaká může být v posteli!"

Ale počkejte! Máte mozek, však?

Zapněte ho a snažte se ve mně vidět osobu, která je vám sobě rovnými, a ne jen sexuální objekt. Buďte citliví.

Prošla jsem si už mnohým a mnoho jsem se naučila. Mohu se stát vaším zdrojem inspirace, klidu a tepla. Měli byste ale být dostatečně chytrý na to, abyste ve mně dokázali najít skrytý poklad.

Je smutné ohlédnout se za životem a uvědomit si, že nejméně, co jsem v něm měla, byla láska. Přestože iv případě, že se jí opět setkám, budu ji už cítit zcela jinak. Ona není nikdy stejná, a nikdy, rozumějte NIKDY vás nebude nudit.

V případě, že mi toto nedokážete nabídnout, prosím vás, neztrácejte ani váš a ani můj čas. "

Co si myslíte o poselství této psycholožky? Podělte se s námi o vaše názory iv komentářích na Facebooku!