Nalila do lavoru ústní vodu a ponořila do ní nohy. Nyní jsou hladké a bez plísní.

0
(0)

Dalibor , 14. 11. 2020

Listerin je voda, která je primárně určená k vypláchnutí úst a hlavně osvěžení dechu po čištění zubů. Někteří lidé i ale vyzkoušeli také k jiným účelům a potvrdilo se, že byli spokojeni s výsledkem. Mnoho lidí ho k výplachu úst ani nedoporučuje, podle nich je lepší použít k tomu účelu například kokosovou vodu, která není plná chemie.

Po Listerinu budou vaše nohy hladké a upravené

Tuto ústní vodu můžete použít v péči o nohy a pokožku. Nohy si namočte do vody, do které nalijte trochu Listerinu. Nohy nechte ponořené asi 10 minut a poté dobře opláchněte vodou a dobře osušte bavlněným ručníkem. Mokré nohy mohou být skvělým místem pro vytvoření plísně.

Po tomto ošetření naneste na nohy hydratační krém a zabalte je do bavlněných ponožek. Tento postup pak opakujte každý druhý den a uvidíte, že vaše nohy a pokožky na nich bude upravené a hladká. Za pokus to rozhodně stojí.

Použít ho můžete i na jiné části těla

Kromě výše zmíněného můžete Listerin použít také do podpaží, pokud vám zrovna došel deodorant. Zabraňuje totiž bakteriím, které vytvářejí zápach. Stačí jen nanést Listerine na vatový tampon a dát na pokožku. Efektivně působí také proti štípnutí hmyzem. Potřete si postižené místo a uvidíte, že za chvíli nebude mít nutkání si místo škrábat. Pomocí ústní vody se také můžete zbavit akné.

Zajímavé je použití na psy, kterým pomůžete Listerinem proti blechám. Na místo drahých sprejů tedy vyzkoušejte tuto ústní vodu, která je skvělou alternativou.

V domácnosti Listerine využijete například k čištění toaletní mísy. Stačí jen nalít malé množství do záchoda, který pak bude zářit čistotou. Namočit si do něj můžete i zubní kartáček, protože i na něm se usazují bakterie, které by to vašich úst přijít neměly. Tato ústní voda má stejné složení jako čističe obrazovek, proto se nemusíte bát použít ho i na tuto činnost. Použít ho můžete také do odpadkového koše, abyste zabránili zápachu z něj. Stačí jen vložit papírovou utěrku nasáklou Listerinem na dno koše.