Skutečný příběh: Muž se díky medu a bylinkám vyléčil z vážné nemoci a šokoval tím všechny lékaře

0
(0)

Dalibor , 09. 05. 2024

Toto je skutečný, úžasný a inspirující příběh! Tento muž Vyléčil sám sebe z nejnebezpečnějšího typu rakoviny - rakoviny plic!

Toto je jeho příběh: před 13. lety řekli chorvatští doktoři tomuto muži - Ante Kreischa, že má rakovinu plic v pokoročilom stádiu a nedá se již léčit.

Lék

Měl si dát věci do pořádku a připravit se na smrt. Není jasné jak přišel na nápad zkusit místní surový med s bylinkami, ale udělal tak a úplně se zotavil.

Měli byste vědět, že není známo přesné složení, které použil. Ten zůstává záhadou, ale žena z okolí Bosny zveřejnila svůj lék na rakovinu - medově -zázvorový recept, který můžete najít na konci tohoto článku.

Možná byl jeho inspirací. Zdá se, že východní Evropané jsou otevřenější léčení chorob přirozeně bez medicínských autorit a jejich postupů léčby.

Ante Kresich řekl: " V dubnu jsem odešel z nemocnice a už v létě byl ze mě nový člověk. Když jsem přišel na kontrolu k mému doktorovi, ten nechtěl věřit, že ještě žiju a také neohnuli uvěřit výsledkům vyšetření, které následovaly. "

medik

Vyléčená rakovina

A hádejte co? Budete šokováni, když vám řekneme, že vyšetření a testy ukázaly, že rakovina zcela zmizela.

Anteho život od ej doby dostal novou perspektivu. Jeho neočekávané setkání se smrtí ho požehnali v mnoho směrech.

Kdybyste ho potkali dnes, nikdy byste neřekli, že byl obětí smrtící rakoviny. A dnes Ante překypuje energií a sebevědomím, jistý si svou medovou léčbou rakoviny.

Faktem je, že ji konzultoval s lidmi z celého světa, kteří ho vyhledali hořící nedočkavostí dozvědět se o jeho léku více a hlavně jak by mohl pomoci jim. Nyní je dokonce včelařům.

Recept

Poznámka: měli byste vědět, že Ante tvrdí, že má stohy dokumentace, snad dost na potlačení skeptických hlasů, oslnění zvědavých hledačů a poskytnutí solidní naděje pacientům bojujících s rakovinou hledající holistickou, nepříliš drahou, nekonvenční léčbu rakoviny, která by fungovala.

Na medovo- zázvorový RECEPT POTŘEBUJEME:

- med

- zázvor (2 velké organické kořeny zázvoru, nasekané)

POSTUP :

Stačí jen smíchat tyto dvě ingredience a směs nalít do zavařovací sklenice a konzumovat 1 polévkovou lžíci 3 - 4 krát denně.

Musíte použít dřevěnou nebo umělou lžíci, ne kovovou.

Účinky medu na lidské zdraví

- má bakteriocidní účinky , odebírá bakteriálním buňkám vodu, která je nezbytná pro jejich existenci,

- pomáhá tak při infekčních choreniach dýchacích cest

- při ošetřování popálenin a vředových chorob kůže,

- uvolňuje hleny (zejména med z jehličnatých stromů),

- využívá se při léčbě kašle,

- zlepšuje c huť do jídla,

- podporuje tvorbu červených krvinek a tak pomáhá při léčbě chudokrevnosti,

- jeho hepatoprotektivní účinek pomáhá snižovat cholesterol

- podporuje tvorbu žluči , tím je prospěšný pro správnou funkci detoxikačních procesů,

- pomáhá při nespavosti a únavě - pohár vody oslazený lžící medu je výborný uspávací prostředek a pomáhá člověku znovu usnout po přerušení spánku,

- pomáhá při chorobách srdce a kardiovaskulárního systému tím, že snižuje krevní tlak a chrání srdeční sval,

- působí léčivě při onemocněních ledvin a močových cest,

- urychluje spalování alkoholu,

- zpomaluje stárnutí,

- podporuje regenerační procesy, obnovu buněk sliznic

- má antioxidační účinky (obsahuje rostlinná barviva - karotenoidy, flavonoidy a vitamíny)

Historie medu

Mohu vám položit otázku?

Věděli jste, že jeskynní malby z doby kamenné dokazují, že med byl použit k léčení již před 8000 lety?

Přesně tak, a 5000 let stará tradiční, holistická léčebná metoda Ayurvéda (slovo ze sanskrtu, znamenající "věda života") označuje surový med jako "nektar života" a klasifikuje ho do osmi různých typů, z něhož každý má vlastní jedinečné léčící vlastnosti.

Článek "Med může pomoci v boji s rakovinou", publikovaný v prosinci 2004 v BBC News tvrdí: "Tým ze Záhřebské univerzity v Chorvatsku zjistil množství produktů včel zastavujících růst nebo šíření tumorů u myší.

Takže, co myslíte? Možná byli Chorvati ohromeni Kresichovou medově léčbou a tak ji prozkoumali zblízka. A skupina výzkumníků zveřejnila v Žurnály vědy jídla a agrikultúry, že na lidských pacientů s rakovinou budou mít tyto produkty také podobné účinky. Samozřejmě doporučují, aby byl med používán ve spojení s toxickou chemoterapií. Oni nikdy úplně neuhnou z chodníčku velkého farmaceutického průmyslu. To by mohlo poškodit jejich kariéru.

Studie výzkumníků vedená doktorem NaDoma Orsolicom dospěla k závěru, že produkty včely medonosné by mohly být cenným nástrojem pro kontrolu růstu tumoru! Objevili, že příjem produktů včely medonosné může být výhodný pokud jde o prevenci rakoviny a její metastáz. Mimochodem metastázy nebo druhotná rakovina jsou často způsobeny chemo a radiací. A jak jsme již zmínili, jedna žena z Bosny byla úspěšná v poražení rakoviny stejně se směsí připravenou z medu a zázvoru. Ona svůj recept sdílela v naději, že pomůže i jiným lidem. Opravdu doufáme, že pokládáte tento článek užitečný a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou. Děkujeme vám a mějte se dobře!

Upozornění: Tento článek v žádném případě nenahrazuje konzultaci ani vyšetření lékařem ve zdravotnickém zařízení.