S tímto způsobem se rychle zbavíte bolestí po celém těle: Triky, které musíte vědět

0
(0)

Dalibor , 28. 05. 2020

Když vás něco bolí, je to velmi nepříjemné a jediné vaše přání tehdy směřuje k tomu, aby ta bolest přestala. Připravili jsme pro vás ty nejlepší rady, jak si pomoci rychle a účinně při různých zdravotních potížích. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit!

Body na uchu

Na uchu najdete mnoho akupresurních bodů, které jsou propojeny s různými částmi těla a při jejich zatlačení dokážete velmi rychle zmírnit příznaky zdravotních potíží. Toto je 6 základních akupresurních bodů, které byste měli znát. Stačí, když na ně připnete na pár minut kolíček na prádlo a bolest by měla ustoupit.

1. Zmírnění bolestivého ztuhnutí ramen a zad

Umístěte kolíček na bod č. 1

2. Zmírnění bolesti vnitřních orgánů

Umístěte kolíček na bod č. 2

3. Zmírnění bolesti kloubů

Umístěte kolíček na bod č. 3.

4. Zmírnění bolesti dutin a krku

Umístěte kolíček na bod č. 4.

5. Zmírnění bolesti břicha a žaludku

Umístěte kolíček na bod č. 5.

Koupel se solí

Sůl je vynikající antibakteriální a léčebný prostředek. Pomůže vám při různých problémech od hemoroidů až po svědění. Stačí přidat přibližně ¼ šálku soli do co nejteplejší vody, aby se dobře rozpustila. Zůstaňte sedět v tomto lázni 15 - 30 minut a dolijte si teplou vodu, když vám bude příliš zima.

Sedací koupel s listy borůvky na infekce

Tento recept pomáhá léčit infekce močových cest a hemoroidy. Listy borůvky pomáhají i při průjmu a trávicích problémech. Udělejte si šálek čaje z 2 lžiček sušených borůvkových listů a přidejte ji do vašeho koupele. Seďte v něm minimálně 5 minut, ideálně až 20 minut.